آلو بخارا در تهران بخورید تا در برابر کرونا ایمن بمانید

آلو بخارا میوه ای است که ارزش غذایی زیادی دارد، آلو بخارا در تهران دارای فواید سلامتی کمتر شناخته شده دیگری است که شما را به خوردن بیشتر آن ترغیب می کند.

پوست خشک، می تواند در هوای سردتر ایجاد شود. رژیم‌های غذایی زمستانی باید شامل میوه‌های فصلی مانند آلو برای تقویت ایمنی و حمایت از سلامت عمومی برای مبارزه با مشکلاتی باشد که فصل به ارمغان می‌آورد.

آلو که گاهی به آن آلو بخارا نیز گفته می شود، دارای مواد مغذی بسیار زیادی است و مزایای سلامتی زیادی دارد.

آنها مملو از ویتامین ها، مواد معدنی و فیبر هستند که ممکن است احتمال ابتلا به تعدادی از بیماری های مزمن را کاهش دهد. مردم با استفاده از آلو بخارا، کیک های خوش طعم، ترشی، مربا و سایر شیرینی ها درست می کنند.

سلامت قلب را بهبود می بخشد:آلو بخارا که سرشار از آنتی اکسیدان است، سلامت قلب را تقویت و حفظ می کند. آنتی اکسیدان ها با رادیکال های آزاد مبارزه می کنند و خطر بیماری قلبی و سکته را کاهش می دهند.

سطح کلسترول را کاهش می دهد: آلو بخارا حاوی فیبر محلول است که سطح کلسترول را کاهش می دهد و کبد را از تولید کلسترول باز می دارد.

صفرا توسط کلسترول ایجاد می شود و توسط فیبر محلول جذب می شود، برای استخوان ها مفید است: بور که در آلو یافت می شود و برای حفظ سلامت استخوان و تراکم استخوان بسیار مهم است، در آلو بخارا نیز وجود دارد.

علاوه بر این، این میوه دارای مقدار زیادی مواد شیمیایی فنولیک و فلاونوئیدی است که از تحلیل استخوان جلوگیری می کند.

ایمنی را بهبود می بخشد: مصرف آلو بخارا به تقویت ایمنی شما کمک می کند که به شما کمک می کند از ابتلا به آنفولانزا و سرماخوردگی جلوگیری کنید.

میوه خمیری نیز رشد بافت های قوی را تشویق می کند، تقویت موی سالم: آلو بخارا خستگی غده آدرنال را معکوس می کند که ریزش مو را متوقف می کند. به دلیل داشتن آهن بالا و بهبود گردش خون، رشد مو را نیز تشویق می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.