استفاده از شلنگ توالت فلزی در مریخ توسط یک فضانورد

برای اینکه شلنگ توالت فلزی خود را برای فصل کنار بگذارید، پس از بستن شیر آب از آن خارج کنید.

به این ترتیب هیچ آبی در داخل وجود ندارد که بتواند در دمای سرد زمستان منبسط شود و بترکند. شلنگ باغچه خود را به یک آویز یا حلقه گرد و پهن آویزان کنید تا از پیچ خوردگی جلوگیری شود.

هرگز فقط از یک میخ یا قلاب نازک استفاده نکنید زیرا باعث چروک شدن شلنگ می شود. اگر از اینکه باید شلنگ را به داخل گاراژ بکشید خسته شده اید، این دستگاه مفید یک واحد مخاصمه و ذخیره سازی همه کاره است.

در جستجوی من برای شیلنگ عالی، مواد مختلفی را امتحان کردم. این چیزی است که من کشف کرده ام.

انواع شیلنگ باغی پلی اورتان، لاستیکی و وینیل:

معمولاً یکی از کم‌هزینه‌ترین شیلنگ‌ها، وینیل است که اغلب با سیم یا توری نایلونی در چندین لایه تقویت می‌شود تا محکم و بادوام باشد، بنابراین برای اتصال به آبپاش‌هایی که ممکن است آب را در تمام طول روز با تایمر روشن نگه دارید، خوب است.

آنها سفت و سخت هستند و اغلب در یک نقطه پیچ خورده و دوباره پیچ می شوند. من این نوع شلنگ را بسیار بیشتر از هر شیلنگ دیگری نفرین کرده‌ام، اما برای استفاده در موقعیت‌هایی که می‌توانم آن را در یک مکان قرار دهم – مانند رسیدن به یک تخت دوردست، از آن استفاده کنم.

شیلنگ پلی یورتان برای استفاده سبک وزن است و به اندازه کافی خم نمی شود، اما کمی سفت است، بنابراین می تواند پیچ خورده باشد و در هنگام کشیدن از داخل باغ خم نشود.

شلنگ پلی اورتان من قطر کمتری دارد، بنابراین خروجی آب کمتری دریافت می‌کنم – در آبپاش عالی نیست، اما به قدری سبک است که یکی از موارد مورد علاقه من است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.