استفاده از کلوچه گردویی نوشین برای کاهش وزن

10 نوع مختلف از کلوچه گردویی نوشین: صدها نوع مختلف کوکی وجود دارد که از نظر اندازه، بافت و طعم متفاوت است. در اینجا ده تا از بهترین کوکی هایی که می توانید پیدا کنید آورده شده است:

1. کوکی های شکلاتی: کوکی‌های چیپسی شکلاتی یکی از محبوب‌ترین شیرینی‌های کلاسیک و قدیمی است. بسته به طرز تهیه و موادی که استفاده می کنید، می توانند نرم و جویدنی یا ترد و ترد باشند. در هر صورت، آنها کاملاً خوشمزه هستند.

2. کوکی های شیرینی کوتاه: کوکی‌های نان کوتاه با مقدار زیادی کره یا شیرینی درست می‌شوند که به آن‌ها «کوتاه» می‌گویند. به دلیل مقدار کم آرد و شکر، بافتی کلاسیک ترد و لطیف دارند.

3. کوکی های ماکارون: ماکارون ها کوکی هایی بر پایه مرنگ هستند که با آرد بادام، سفیده تخم مرغ و پودر قند با خامه گاناش در وسط تهیه می شوند. پوسته کوکی دارای یک پوسته خارجی ظریف است که یک بافت مرنگ جویدنی در داخل آن قرار دارد.

4. کوکی های ماکارونی: ماکارون کاملاً متفاوت از ماکارون است، ماکارون بر پایه نارگیل با بافت متراکم و توده‌ای شیرین و جویدنی است. حتی برخی از ماکارون ها را برای لذت بیشتر در شکلات فرو می کنند.

5. کوکی بیسکوتی: در واقع به معنای “دوبار پخته” است و کوکی در واقع دو بار پخته می شود و در نتیجه بافت سفت و ترد آن ایجاد می شود.

بیسکوتی ها در طیف گسترده ای از طعم ها و چاشنی ها، از بادام ساده گرفته تا شکلات دوبل و خیلی چیزهای دیگر وجود دارند.

6. شیرینی های شکری: کوکی‌های شکری که با مواد اولیه مانند شکر، آرد، کره و وانیل درست می‌شوند، آسان هستند و بسیار محبوب هستند.

آنها معمولاً با باز کردن خمیر و شکل دادن به آنها قبل از تزئین با مایه کیک، پاشیدن یا شکر رنگی درست می شوند.

کشمش بلغور جو دوسر نوعی کوکی قطره ای است. همانطور که از نامش پیداست، با جو دوسر درست می شود و حاوی کشمش و شکر قهوه ای است.

بسته به موادی که استفاده می کنید و مدت زمان پخت آنها می توانند ترد و ترد یا جویدنی باشند.

کوکی‌های شیرینی زنجفیلی بهترین کوکی تعطیلات هستند. آنها با ادویه های فراوان، از جمله دارچین، زنجبیل، جوز هندی و ملاس ساخته می شوند و با وردنه کردن خمیر و برش به شکل درست می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.