استفاده از کیت تست اعتیاد ده کاره برای معتادان در چین ممنوع شد

آزمایشات خانگی مواد مخدر با کیت تست اعتیاد ده کاره در اطراف ما وجود دارد و بیشتر والدین نگران درگیر شدن فرزندشان با مواد مخدر هستند.

والدین اغلب احساس می کنند که اطلاعات کافی در مورد مواد مخدر ندارند تا از آسیب رساندن به فرزندشان جلوگیری کنند.

در این بخش از سایت ما، جزئیات اولیه در مورد رایج ترین داروهای مورد استفاده وجود دارد تا به شما کمک کند تا اطلاعات بیشتری کسب کنید. ما همچنین انواع آزمایشات دارویی را برای رایج ترین داروها ارائه می دهیم.

این آزمایش‌ها با نوارهای آزمایش مختلف در دسترس هستند، بنابراین می‌توانید داروهایی را که می‌خواهید آزمایش کنید، انتخاب کنید. چرا جوانان مواد مخدر مصرف می کنند؟

اکثر والدین نمی دانند که چرا کودکان ممکن است بخواهند مواد مخدر مصرف کنند و خودشان را زیر سوال ببرند. آنها معمولاً بر این باورند که چون فرزندشان مواد مخدر مصرف می‌کند یا مواد را امتحان کرده است، حتماً در مدرسه یا خانه مشکل دارد.

دلایل زیادی وجود دارد که یک کودک ممکن است مواد مخدر مصرف کند، شاید آنها از اثرات کوتاه مدت آن لذت می برند، دوستانش از آنها استفاده می کنند، کنجکاوی یا فقط به عنوان بخشی از بزرگ شدن.

آنها می خواهند قوانین را زیر پا بگذارند و فکر می کنند که سرگرم کننده خواهد بود، بدون اینکه متوجه عواقب آن باشند.

انواع مختلف داروهای موجود کدامند؟ دارو اساساً چیزی است که طرز فکر یا احساس شما را تغییر می دهد. مواد مخدر شامل الکل، تنباکو، کافئین و داروهای پزشکی است.

داروها را می توان به گروه های زیر تقسیم کرد: – مسکن ها – داروهایی که درد را از بین می برند. هروئین داروهای افسردگی – داروهایی که همه چیز را کند می کنند، به عنوان مثال: الکل، گازها، چسب ها و آئروسل ها.

مواد توهم زا – داروهایی که روی ذهن اثر می‌گذارند و نحوه دیدن و شنیدن چیزها را تغییر می‌دهند. شاهدانه، L.S.D. و قارچ جادویی محرک ها – داروهایی که باعث می شوند همه چیز سریعتر به نظر برسد.

به عنوان مثال: کوکائین، کراک، اکستازی، پوپر، اسپید و تنباکو. برخی از خطرات مصرف مواد مخدر چیست؟ همه داروها دارای خطراتی هستند و داروها افراد مختلف را به روش های مختلف تحت تأثیر قرار می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.