انتخاب یک نقطه کانونی برای چیدمان مبل ها

یک نقطه کانونی را انتخاب کنید
هرگز قدرت یک نقطه کانونی در یک اتاق را دست کم نگیرید.

گاهی اوقات آنها به طور طبیعی ظاهر می شوند، مبل سلطنتی طوسی مانند اگر شما یک پنجره برجسته یا یک شومینه داخلی دارید، در حالی که ممکن است لازم باشد خودتان آنها را بسازید، مانند پایه های تلویزیون و تلویزیون.

نقطه کانونی انتخابی شما هر چه باشد، تصمیم بگیرید و به آن پایبند باشید، شما می خواهید تا آنجا که ممکن است مبلمان را در اطراف آن بچینید.

اندازه‌گیری اتاق تعیین می‌کند که چقدر می‌توانید مبلمان خود را از دیوارها دور کنید، اما حتی در یک فضای کوچک، می‌خواهید با قرار دادن چند سانتی‌متر بین قسمت‌های پشتی مبلمان و قسمت‌های کوچک، فضای کمی برای تنفس ایجاد کنید.

علیرغم باور عمومی، این تعبیر خواب سیب زرد فضای کمی در واقع می تواند اتاق ها را بزرگتر کند. البته اگر فضای بزرگتری دارید، می توانید مبلمان را طوری بچینید که قسمت های گفتگو در وسط اتاق ایجاد شود و چند فوت بین دیوارها و مبلمان باقی بماند.

تعیین مکان تلویزیون
جایی که تلویزیون خود را در اتاق نشیمن قرار می دهید به اندازه آن و چند عامل دیگر بستگی دارد. اینجا نکاتی وجود دارد:

تلویزیون باید در قسمتی از اتاق نشیمن شما قرار گیرد که تحت تأثیر نور خورشید یا تابش نور طبیعی یا نورهای دیگر قرار نگیرد.
تلویزیون خود را خارج از مناطق پرترافیک قرار دهید، هیچ چیز خسته کننده تر از این نیست که سعی کنید تلویزیون تماشا کنید در حالی که مردم از کنار آن عبور می کنند.

به طور کلی، تلویزیون شما شومیز دامن باید رو به روی صندلی شما قرار گیرد تا بتوانید به راحتی آن را از روی مبل یا صندلی خود تماشا کنید.
نصب تلویزیون در بالای شومینه مزایا و معایب خود را دارد اما اگر به درستی انجام شود می‌تواند فضای کف را در چیدمان اتاق نشیمن کوچک آزاد کند.

مردم به طور طبیعی باید بتوانند بدون نیاز به جرثقیل کردن گردن یا فریاد زدن در اتاق با یکدیگر صحبت کنند.

مبل‌ها و صندلی‌ها را طوری قرار دهید لابستر که روبه‌روی یکدیگر قرار بگیرند (الزاماً مستقیماً روی هم نیستند، بلکه نزدیک هستند)، و به‌قدری نزدیک باشند که مردم بتوانند بدون بلند کردن صدایشان صحبت کنند.

 

  • منابع:
    1. 13 rules for arranging living room furniture for TV, table and more
  • تبلیغات:
  1. گلاب یک روغن طبیعی برای پوست است
  2. افزایش ۹۹ درصدی حقوق بازنشستگان
  3. پوشش ترافیکی که به ایزوگام متصل است
  4. با ما قدم به قدم به موفقیت نزدیک می شوید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.