انجیر سیاه 1401 که در سیاره مریخ رشد کرد

یک روش کارآمد برای مقابله با آسم برونش، مصرف مخلوط پودر دانه شنبلیله، عسل و انجیر سیاه 1401 است همچنین می توانید برای تسکین آسم آب انجیر مصرف کنید.

انجیر غشای مخاطی را مرطوب می کند و خلط را تخلیه می کند و در نتیجه علائم آسم را تسکین می دهد.

آنها همچنین حاوی ترکیبات فیتوشیمیایی هستند که با رادیکال های آزاد که در غیر این صورت باعث تحریک آسم می شوند، مبارزه می کنند.

انجیر حاوی موسیلاژ بالایی است که گلودرد را التیام می بخشد و از آن در برابر گلودرد محافظت می کند. این میوه‌ها آرامش‌بخش گلو هستند و آب طبیعی آن‌ها درد و استرس تارهای صوتی را تسکین می‌دهد.

همچنین انجیر یک درمان طبیعی برای ورم لوزه است. آنها به کاهش تورم و تحریک ناشی از این بیماری کمک می کنند.

از انجیرها با آب گرم خمیر درست کنید و روی گلوی خود بمالید. درد را کاهش می دهد و گلو را آرام می کند.

جلوگیری از دژنراسیون ماکولا: انجیر می تواند از دژنراسیون ماکولا که یکی از دلایل اصلی کاهش بینایی در افراد مسن است، جلوگیری کند.

انجیر بینایی شما را تقویت می کند و از دژنراسیون ماکولا جلوگیری می کند زیرا حاوی مقدار زیادی ویتامین A است.

ویتامین A یک آنتی اکسیدان است که سلامت چشم را بهبود می بخشد. از چشم ها در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند و از آسیب شبکیه جلوگیری می کند.

بهبود سلامت کبد: انجیر انسدادهای کبد را پاک می کند و در نتیجه سلامت آن را افزایش می دهد. یک مطالعه نشان داد که عصاره تهیه شده از برگ انجیر فعالیت محافظتی کبدی را در موش نشان داد و راه را برای استفاده از آن در جلوگیری از آسیب کبدی در انسان هموار کرد.

ملین طبیعی موثر: انجیر به دلیل داشتن فیبر زیاد به عنوان یک ملین طبیعی عمل می کند. آنها مدفوع شما را نرم تر می کنند و هضم آسان را امکان پذیر می کنند، انجیر ترکیبات عالی در شربت های ملین است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.