با استفاده از پودر لباسشویی اکتیوکس خوشحال ترین زن جهان بشوید

باید گفت که پودر لباسشویی اکتیوکس نیز به دلیل داشتن مواد نگهدارنده و رنگ کمتری نسبت به شوینده مایع، تاثیر منفی کمتری بر محیط زیست دارد.

مایع شوینده ماشین لباسشویی این مزیت بزرگ را دارد که به هیچ وجه روی پارچه ها باقی نمی ماند زیرا واضح است که به راحتی در آب حل می شود.

این محصول معمولا برای لباس های رنگی و تیره توصیه می شود که بیشتر از لباس های پودری به آن ها احترام می گذارد. برای کاهش اندازه بطری ها در بسیاری از موارد امکان خرید محصولات غلیظ وجود دارد.

بنابراین، در صورت مواجهه با قدرت پاک کنندگی کمتر، استفاده از مقدار بیشتری از مواد شوینده ضروری است. مزیت، همانطور که پیش بینی کرده بودیم، این است که این محصولات با لباس ها تهاجمی کمتری دارند و در ماشین لباسشویی یا روی لباس ها باقی نمی مانند.

اما شوینده مایع معمولا حاوی سفید کننده نیست، بنابراین برای شستن لباس های ظریف یا رنگی مناسب تر است. با این حال، اگر ترجیح می دهید از این نوع محصول استفاده کنید، فقط باید یک افزودنی پودری در هنگام ساخت واشر سفید اضافه کنید.

پودر لباسشویی اکتیوکس

فراموش نکنیم که دوز هنگام شستشو با مواد شوینده مایع ضروری است. وسوسه همیشه این است که زیاده روی کنید، اما در واقعیت این خطر وجود دارد که زیاده روی کنید و پتینه روی لباس باقی بماند.

در مورد کپسول های تک دوز، این کپسول ها دارای مزیت بزرگی هستند که راحت و حجیم هستند، اگرچه به دلیل قیمت و عدم امکان دوز مصرفی، توصیه نمی شود.

ما قبلاً دیده‌ایم که هر نوع شوینده چیست و چه مزایا و معایبی دارد که یکی یا دیگری را انتخاب کنیم، اما شاید بسیاری از افراد در نهایت بر اساس قیمت تصمیم می‌گیرند، زیرا وقتی ما محصولات شوینده خانگی می‌خریم این یکی از جنبه‌های دیگر است.

در نظر بگیریم؟ خوب در این زمینه باید بگوییم که پودر شوینده به عنوان برنده بزرگ معرفی می شود زیرا امکان شستشوی بیشتر با همان قیمت را در مقایسه با شوینده مایع فراهم می کند.

در نهایت می خواهیم نکته ای را برای شستن صحیح لباس ها بیان کنیم. انجام آن در دمای مناسب ضروری است. شستشو در آب سرد بهترین راه برای صرفه جویی در هزینه است زیرا انرژی کمتری مصرف می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.