با فروش اتصالات لوله نیوپایپ ثروتنمد شدن را برای یکبار هم که شده تجربه کنید

انواع مختلفی از اتصالات لوله نیوپایپ در صنعت ساختمان برای مصارف لوله کشی و بهداشتی استفاده می شود.

اینها در کارهای ساختمانی برای اهداف مختلفی مانند مدیریت تامین آب، زهکشی و دفع زباله استفاده می شوند. اینها در انواع مختلفی از مواد برای شرایط و شرایط مختلف موجود هستند.

سازه ساختمان برای هر ساختمان به مقدار کافی آب نیاز دارد و باید بر حسب نیاز ساکنان به راحتی در مکان های قابل سرویس دهی در دسترس باشد.

تقاضای تامین باید برای یک ساختمان محاسبه شود و انتقال آب از طریق لوله‌ها در سازه و همچنین زیر سازه برای زهکشی و مدیریت پسماند محاسبه شود.

انواع مختلفی از لوله ها برای اهداف مختلف سیستم های تامین و زهکشی استفاده می شود، شبکه توزیع لوله‌هایی که آب لوله‌کشی ساختمان را تامین می‌کنند.

لوله‌های تامین یا سرویس‌دهنده نامیده می‌شوند. طبقه بندی های بیشتر لوله ها با توجه به مواد ساخته شده از آنها ذکر شده است:

لوله های مسی
لوله های آهن گالوانیزه
لوله های پی وی سی
لوله های CPVC
لوله های PEX
لوله های مسی


لوله های مسی یک راه حل ایده آل برای تامین آب در جایی که فلزات دیگر خورده می شوند، هستند، مقاومت بالایی در برابر خوردگی با استحکام قابل توجه و شکل پذیری بهتر دارند.

آنها می توانند فشارهای بالایی را برای جریان های سنگین در صنایع نیز تحمل کنند، لوله های مسی در دو متغیر وجود دارند که عبارتند از: گیج بالا و گیج نور.

لوله های گیج سنگین در جاهایی استفاده می شود که فشارهای خطی زیاد است و از شبکه توزیع هستند. لوله های نور سنج برای توزیع داخلی برای مصارف خانگی استفاده می شود

لوله های مسی بسیار پرهزینه هستند (نسبت به سایر محصولات ذکر شده در لیست). بنابراین در هند، ما استفاده از لوله های مسی را برای خطوط تامین ترجیح نمی دهیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.