با مصرف آلو بخارا بدون پوست قد خود را افزایش دهید

فواید سلامتی آلو بخارا بدون پوست برای کاهش وزن، مشکلات قند، مشکلات کلیوی، فشار خون بالا و سایر مشکلات سلامتی شروع به خوردن آلو خواهید کرد و برای زنان باردار نیز مفید است.

آلو خشک برای قلب و سیستم گردش خون مفید است: آلو همچنین به شما در حفظ سلامت قلب کمک می کند.

آنتوسیانین ها، نوعی آنتی اکسیدان موجود در آلوهای تیره رنگ، با عمل به عنوان یک ضد التهاب به جلوگیری از آسیب سلولی و اکسیداسیون کلسترول کمک می کنند.

سایر ترکیبات پلی فنلی موجود در آنها شامل لوتئین و کریپتوکسانتین است. این ترکیبات همچنین به سلول ها در کاهش استرس اکسیداتیو کمک می کنند.

فیبر غذایی در آلو فراوان است، آلو حاوی ترکیبات سوربیتول و ایزاتین است که به تنظیم حرکات روده و حفظ جریان صاف کمک می کند.

سوربیتول یک ملین طبیعی است که به جذب آب توسط روده بزرگ کمک می کند و حرکت روده را تحریک می کند و در نتیجه یبوست را برطرف می کند. ایزاتین ممکن است به تنظیم عملکرد دستگاه گوارش کمک کند.

آلو که با نام آلو نیز شناخته می شود، به پیشگیری از سرطان به ویژه سرطان سینه، دستگاه گوارش و دستگاه تنفسی کمک می کند.

رنگدانه های آبی مایل به قرمز موجود در این میوه آبدار، آنتوسیانین ها، با از بین بردن رادیکال های آزاد در برابر سرطان محافظت می کنند.

آلو سرشار از ویتامین A است که اعتقاد بر این است که از تومورهای دهان و حفره محافظت می کند.

آلو به ویژه در پیشگیری از سرطان سینه مفید است، قدرت آنتی اکسیدانی و فیتونوترینت های آلو بخارا از رشد سلول های سرطانی سینه جلوگیری می کند، اما سلول های سالم را از بین نمی برند.

ویتامین A به ویژه در آلو فراوان است. ویتامین A برای ایمنی چشم و بینایی خوب و همچنین پیشگیری از دژنراسیون ماکولا مهم است.

کاروتنوئید زآگزانتین در آلو به وفور یافت می شود. آلو نه تنها ما را در برابر آسیب اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند، بلکه غشای چشم را نیز سالم نگه می دارد.

آلو می تواند به زنان یائسه کمک کند تا سلامت استخوان را حفظ کنند. آلو حاوی ویتامین K است که می تواند به زنان در دوران یائسگی کمک کند تا از دست دادن استخوان را معکوس کند.

به غیر از ویتامین K، حاوی مقدار زیادی ترکیبات فنولیک و فلاونوئیدی است که می تواند به کاهش تحلیل استخوان کمک کند.

بور که نقش مهمی در استخوان سازی دارد و به طور موثر به حفظ تراکم استخوان و کیفیت مطلوب استخوان کمک می کند، در آلو نیز وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.