با مصرف نخود پاییزه در کرمانشاه دیگر نگران سلامتی خود نباشید

نخود پاییزه در کرمانشاه دارای غلاف‌های بلندتر از حد معمول است و به‌ویژه جذاب و ظریف به نظر می‌رسد. به همین دلیل، بسیاری از افراد علاقه مند به فروش محصولات در بازارهای کشاورزان، نخود پنه لوپه را انتخاب می کنند.

غلاف های روی این غلاف ها 8 تا 9 نخود به دست می دهند و طعم عالی دارند. آنها را در اواخر سال، دو ماه قبل از اولین یخبندان بکارید و گیاهان بالغ را در حدود 59 روز برداشت کنید.

نخود پنه‌لوپه به ویروس موزاییک نخودی مقاوم است که یک مشکل رایج برای گیاهان نخود است.
گیاهان نخود ماکسی گلت می توانند تا پنج فوت رشد کنند، بنابراین مطمئن شوید که آنها را روی یک پرده یا سیم محکم کنید. نخودهای موجود در این گیاهان به طور قابل توجهی بزرگ و شیرین هستند و آنها را به یک انتخاب عالی در هر باغی تبدیل می کند.

آنها یک واریته دیررس هستند، بنابراین بذر Maxigolt را در پاییز در نزدیکی یک داربست بکارید. آنها در 62 روز بالغ می شوند.

اگر احساس ماجراجویی می کنید، حتی می توانید گل های خوراکی گیاه Maxigolt را بچینید و روی سالاد خود بپاشید!


نخود باغی لااسکا برای داشتن دوره رشد حتی کوتاه‌تر از یک گیاه نخود معمولی ساخته شد. این باعث می شود آنها برای باغبانانی که فصل رشد کوتاه تری دارند یا می خواهند بعد از برداشت نخودفرنگی خود محصول دوم را بکارند، گزینه ای عالی هستند.

نخود آلاسکا تنها پس از 50-60 روز بالغ می شود. آنها کمی کمتر از سایر گونه ها شیرین هستند و تعداد زیادی غلاف با اندازه متوسط با 5-7 نخود در هر غلاف تولید می کنند.

5. نخود فرنگی میراگرین
نخود میراگرین گیاهان دلچسبی هستند که در 68 روز بالغ می شوند. یکی از گونه های بلند نخود که در تاک های بلندتر رشد می کند و نیاز به حمایت دارد و اگر در اوایل بهار کاشته شود تا تابستان میوه خوبی می دهد.

نخود میراگرین شیرین است و بعد از برداشت به خوبی یخ می زند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.