تجارت و صادرات خرما پیارم + قیمت خرید و فروش روز

خرما پیارم یکی از خوش‌طعم‌ترین ارقام خرما است که به صورت گسترده از درختان نخل در مناطق جنوبی کشور برداشت شده و به بازارهای فروش ارائه می‌شود. قطب تولید این نوع خرما، حاجی آباد هرمزگان است. خرما پیارم در بازارهای داخلی و خارجی طرفداران زیادی دارد. در واقع این رقم خرما بازار فروش پررونقی را به خود اختصاص داده است. خرما پیارم جزء ارقام صادراتی بوده و در بسته‌بندی‌های مختلف روانه بازارهای فروش اروپایی و آسیایی می‌شود. صادرات خرما پیارم به کشورهای مختلف، ارزآوری خوبی برای کشورمان داشته و تجارت پرسودی برای صادرکنندگان این محصول است.

تجارت و صادرات خرما پیارم + قیمت خرید و فروش روز

تجارت خرما پیارم

تجارت خرما پیارم آنچه سبب تمایز خرما پیارم نسبت به سایر ارقام خرما شده است، علاوه بر طعم دلپذیر آن، دانه‌های درشت و‌سیاهرنگ این محصول می‌باشد. خرما پیارم کاملا گوشتی بوده و پوسته نازکی دارد. هسته این رقم خرما به راحتی از گوشت آن جدا می‌گردد. البته خرما پیارم طلایی رنگ را نیز می‌توان در بازار فروش پیدا کرد.

اما نوع سیاه خرما پیارم با استقبال بیشتری در بازار فروش مواجه شده است. خرما پیارم را به دلیل ظاهر شکیل آن، خرما مجلسی نیز می‌گویند. بر خلاف برخی ارقام خرما، خرما پیارم ماندگاری بالایی داشته و در شرایط مناسب می‌توان این نوع خرما را به مدت طولانی نگهداری کرد.

به افرادی که می‌خواهند در زمینه تجارت و خرید و فروش خرما پیارم فعالیت کنند، با اطمینان کامل می توان این نوید را داد که تجارت پرسودی پیش رو خواهند داشت. خریداران عمده برای خرید بهترین و مرغوب‌ترین نوع خرما پیارم می‌توانند به عرضه‌کنندگان مستقیم این محصول در سراسر کشور مراجعه نموده و این محصول را با قیمتی ارزان‌تر از سایر بازارهای فروش خریداری نمایند.

این مراکز از سوی تولیدکنندگان خرما پیارم، عمده فروشی، پخش و توزیع این محصول را برعهده گرفته‌اند تا شرایط خرید آن را برای خریداران عمده آسان نموده و گام مهمی در جهت کاهش قیمت نهایی این محصول بردارند. از سویی با ارائه خرما پیارم ارزان قیمت، خریداران عمده را به سوی بازارهای فروش خود سوق داده و با فروش بیشتر این محصول به سود مورد نظر دست پیدا کنند.

عرضه مستقیم خرما پیارم توسط مراکز معتبر و شناخته شده موجب حذف واسطه‌ها از بازار خرید و فروش این محصول نیز خواهد شد. این امر از نوسان قیمت خرما پیارم و اختلال در بازار فروش این محصول نیز جلوگیری خواهد کرد. خریداران عمده با خرید این محصول از عرضه‌کنندگان مستقیم آن، اطمینان پیدا خواهند کرد که خرما پیارم درجه یک را با قیمت واقعی آن خر یداری کرده‌اند.

صادرات خرما پیارم

صادرات خرما پیارم همانطور که می‌دانید شرایط آب و هوایی خاص کشورمان، زمینه را برای رشد و پرورش درختان نخل و برداشت ارقام مختلف خرما از این درختان، فراهم کرده است. اگر چه خاستگاه اصلی خرما پیارم در استان هرمزگان است، اما این رقم خرما در سایر مناطق جنوبی کشور نیز وجود دارد. بخشی از تولیدات خرمای کشور به بازارهای داخلی اختصاص داده شده و بخش دیگر آن به منظور صادرات آماده می‌شود.

کشور ما به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان خرما در جهان شناخته شده و از نظر صادرات نیز رتبه بالایی دارد. از طریق صادرات خرما پیارم به بازارهای اروپایی و آسیایی، ارز خارجی قابل توجهی وارد کشورمان می‌شود. نکته‌ای که صادرکنندگان خرما پیارم باید به آن توجه داشته باشند، بسته‌بندی مناسب این محصول است. بسته‌بندی شیک و فانتزی این محصول می‌تواند در جذب مشتری خارجی تاثیر مستقیمی داشته باشد.

اگر شما نیز قصد دارید در زمینه صادرات خرما پیارم به فعالیت بپردازید، بهتر است با قوانین و مقررات صادرات در کشور خودمان و کشور مقصد آشنا شوید. قبل از هر چیز باید بازارهای هدف را شناخته و مشتریان خرما پیارم را در این بازارها پیدا نمائید. تامین کننده خرما پیارم در کشورمان نیز باید برای شما مشخص شود.

پس از بازاریابی بهترین و مقرون به صرفه‌ترین راه برای حمل و ارسال این محصول باید انتخاب گردد. افراد یا شرکت‌هایی که تجارت خود را بر مبنای صادرات خرما پیارم بنا‌نهاده‌اند، باید دارای کارت بازرگانی بوده و برای ترخیص کالا نیز کد تعرفه گمرکی دریافت نمایند. با توجه به اینکه بر سر راه صادرات خرما پیارم مشکلات و موانع بسیاری وجود دارد، صادرات این محصول با دغدغه خاطر صورت گرفته و صادرکنندگان برای صادرات خرما پیارم تا حدودی مردد هستند.

در صورت رفع این موانع، صادرات این رقم خرما به صورت گسترده‌تری انجام خواهد شد. طبیعی است که تولیدکنندگان خرما پیارم از طریق صادرات این رقم خرما سود بیشتری عایدشان شده و این امر آنان را به تولید بیشتر و باکیفیت‌تر تشویق خواهد کرد.

قیمت خرید و فروش روز خرما پیارم

قیمت خرید و فروش روز خرما پیارم خرما پیارم به دلیل ارزش غذایی بالا و خواص و فوایدی که دارد، جایگاه خاصی در سبد غذایی خانوارها پیدا کرده است. در صورتی که قیمت این محصول در حد متعارف باشد، تقاضا برای خرید این رقم خرما نیز افزایش پیدا خواهد کرد. خرما پیارم را با قیمت‌های مختلفی می‌توان در بازار فروش پیدا کرد.

اگر می‌خواهید از قیمت واقعی این رقم خرما مطلع شوید، بهتر است به سراغ عرضه‌کنندگان مستقیم این محصول یا فروشگاه‌های اینترنتی ارائه دهنده خرما پیارم بروید. این مراکز قیمت روز خرما پیارم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

با مقایسه قیمت روز این رقم خرما در مراکز معتبر و شناخته‌شده با قیمت آن در سایر بازارهای فروش، متوجه خواهید شد که ارزان فروش‌ترین بازار برای خرید خرما پیارم، مراکزی هستند که این محصول را به صورت مستقیم در معرض فروش قرار می‌دهند.

قیمت خرما پیارم مانند سایر محصولات دیگر به عوامل متعددی بستگی دارد. در که فصل برداشت این رقم خرما قیمت این محصول به دلیل عرضه بالا تا حدودی کاهش پیدا خواهد کرد. در صورتی که میزان عرضه کاهش پیدا کرده و تقاضا برای خرید این محصول افزایش پیدا کند، قیمت خرما پیارم نیز روند افزایشی خواهد داشت.

قیمت خرید عمده این محصول نیز با قیمت خرید جزئی آن تفاوت فاحشی دارد. عرضه‌کنندگان خرما پیارم، برای خریداران عمده این محصول تخفیفات خوبی را در نظر می‌گیرند. در صورتی که خرما را از طریق عرضه‌کنندگان مستقیم این محصول خریداری نمائید، هزینه کمتری بابت خرید آن پرداخت خواهید کرد.

واسطه‌ها خرما پیارم را گران‌تر از قیمت واقعی آن در معرض فروش قرار خواهند داد. نکته مهمی که در خرید خرما پیارم باید مورد توجه قرار گیرد، کیفیت این نوع خرما است. مراکز معتبر و شناخته‌شده، خرما پیارم اصل و درجه یک را با قیمت پایین‌تری ارائه می‌دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.