تولید اسباب بازی برای سگ با استفاده از فناوری های جدید نانو

اگر سگ شما برای یک چالش آماده است، اسباب بازی برای سگ مانند پازل تعاملی سگ از Nina Ottosson توسط Outward Hound مطمئنا خوشحال خواهد شد.

هنگامی که سگ شما یاد گرفت چگونه محفظه های مختلف اسباب بازی و قطعات استخوانی شکل اسباب بازی را با پنجه و بینی خود بلغزانید و باز کند، برای مهارت های حل مسئله خود پاداش بزرگی دریافت می کند!

این یک پازل سطح 2/متوسط ​​دشواری است، به این معنی که چالش برانگیزتر از یک اسباب بازی مبتدی خواهد بود، اما همچنان برای انواع سگ ها مناسب است.

هنگامی که سگ شما بر پازل تسلط پیدا کرد (که مطمئن هستیم ذهن شما زیاد طول نمی کشد!)، می توانید گزینه های پیشرفته تری مانند کارگر سگ شکاری بیرونی را کشف کنید.

در حالی که هیچ اسباب بازی پازلی برای سگ 100 درصد تخریب ناپذیر نیست، برخی از اسباب بازی ها ممکن است دوام بیشتری نسبت به بقیه داشته باشند.

برخی از بازی ها قرار است با سگ شما انجام شود تا مطمئن شوید که آنها را تکه تکه نمی کند یا نمی جود.

همانطور که گفته شد، اگر سگ شما یک جویدن فوق العاده است، ممکن است بخواهید از گزینه هایی با تعداد زیادی تکه های قابل جابجایی چشم پوشی کنید و به دنبال یک اسباب بازی پازل جویدنی محکم باشید.

سگ ها حس بویایی فوق العاده قدرتمندی دارند؛ کار با بو (عمل بینی) غنی سازی، تحریک ذهنی و خروجی سالمی برای غریزه طبیعی سگ شما برای شکار غذا فراهم می کند.

بر روی تشک پشمی PAW5 کیبل یا خوراکی بپاشید تا سگ شما هم تمرین ذهنی و هم بدنی داشته باشد در حالی که به دنبال لقمه های خوشمزه پنهان شده در رشته های علف مانند است.

این شکار لاشخور مبتنی بر رایحه، زمان صرف غذا را سرگرم کننده و لذت بخش خواهد کرد. به علاوه، تشک برای بوت کردن بسیار شیک است!

نکات برجسته از مطالبی که برایتان ارائه کردیم:

طراحی شده برای بازی تعاملی در زمان صرف غذا.
تحریک ذهنی و غنی سازی محیط را فراهم می کند.
به ارضای غرایز غذاخوری کمک می کند.
به طور پایدار با مواد غیر سمی و ایمن ساخته شده است.
قابل شستشو در ماشین لباسشویی، تمیز کردن آسان.
مناسب برای انواع سگ ها و نژادها
رنگ خاکستری مدرن، ظاهری شیک.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.