خاک باغچه در تهران که طلاهایی با قدمت 200 ساله در آن پیدا شد

گاهی اوقات، ما نیاز داریم که خاک بیشتری به منظره خود اضافه کنیم، مانند زمانی که در حال ساختن یک تخت مرتفع یا تسطیح نقطه ای در حیاط خود هستیم. وقتی زمان خرید آن فرا می رسد، سخت است که بدانیم به کدام نوع نیاز داریم.

در اینجا راهنمایی برای تشخیص خاک سطحی مانند خاک باغچه در تهران از خاک باغ و نحوه انتخاب بهترین آن برای پروژه خود آورده شده است!

خاک سطحی چیست؟ خاک سطحی بالاترین لایه زمین است که به طور متوسط ​​2 تا 10 اینچ عمق دارد و حاوی بیشتر مواد مغذی و حاصلخیزی خاک است.

در صنعت محوطه سازی به هر چیزی که از آن لایه خاک جمع آوری و بسته بندی می شود، خاک سطحی می گویند.

بسته به اینکه از کجا برداشت می شود، کیفیت آن ممکن است متفاوت باشد. نکته اصلی این است که هیچ ماده آلی اضافی به آن اضافه نشده است.

خاک باغ چیست؟ خاک باغ فقط خاک سطحی است که دارای مواد آلی اضافی مانند کمپوست، ذغال سنگ نارس، خرد کردن پوست یا کود است.

برای استفاده در باغ در نظر گرفته شده است، جایی که گیاهان شما از باروری و مواد مغذی اضافه بهره می برند. برخی از خاک های باغ حتی به طور خاص برای سبزیجات یا گل ها طراحی شده اند.

زمان استفاده از خاک سطحی: وقتی خاک سطحی را در چشم انداز خود می آورید، لزوماً خاک را بهبود نمی دهید . شما فقط بیشتر از آن اضافه می کنید.

بهتر است از آن در هر جا که کمبود خاک دارید استفاده کنید، به عنوان مثال، برای پر کردن یک نقطه کم در چمن خود، یا به عنوان یک لایه پایه در یک باغ جدید که فاقد پایه خاک است.

اگر از خاک سطحی در باغ استفاده می کنید، باید کمپوست یا کود اضافی برای رشد گیاهان خود اضافه کنید.

از آنجایی که خاک باغ دارای مواد آلی خوبی است که قبلاً به آن اضافه شده است، آماده استفاده در باغ است.

بهتر است از آن در هر جایی که به خاک نیاز دارید در باغ استفاده کنید، مانند تخت های مرتفع، ظرف بیرونی، زمین های سبزیجات، باغ های گل، یا اطراف بوته های رز و درختچه های زینتی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.