خرما پیارم خشکپاک خاصویی

انواع مختلف خرما در کشور ما تولید و پرورش می‌ یابند که خرما پیارم خشکپاک خاصویی یکی از انواع آن ها می باشد. این خرما از میزان فروش بالایی برخوردار است و عرضه و تقاضا برای این محصول زیاد می باشد به راحتی می توان از طریق سایت های اینترنتی این محصولات خریداری کرد و بدون اتلاف زمان آن را درب منزل دریافت کرد.

خرما پیارم خشکپاک خاصویی

خرما پیارم خشکپاک

خرما پیارم خشکپاک خرمای پیارم خشکپاک یکی از خرما های تولید شده در جنوب کشور می بلشد و استان هرمزگان تولید کننده خرما پیارم محسوب می‌ شود. این خرما ها به صورت خشک و تر وجود دارد و شهد مورد استفاده در آن ها به صورت کاملاً طبیعی می باشد. این خرما ها به صورت تنقلات مورد استفاده قرار می گیرند چون خشک هستند و قابلیت جا به جایی و گذاشتن درون کیف را دارا هستند.

بسته بندی این خرما ها توسط برند های مختلفی انجام می شود و برند خشکپاک یکی از برند های شناخته شده در این زمینه می باشد که بهترین خرما ها را بسته کرده و در نایلون های مختلف قرار می دهند، سپس آن ها را در کل کشور توزیع می کنند و برای فروش محصول خود به شیوه های مختلفی تبلیغ می کنند. هر چه کیفیت این محصولات بیشتر باشد برند آن ها شناخته شده می باشد و برند خوشپاک بهترین انواع خرما ها را در اندازه های مختلف به بازار عرضه می‌ کند. این بسته بندی ها بر اساس قدرت خرید مردم می باشد.

در این بسته بندی ها خرما ها بر اساس وزن قرار داده می‌ شوند و بر روی آن ها تمامی اطلاعات کامل شامل تاریخ تولید، تاریخ انقضا، نشان سیب سلامت و غیره به چشم می خورد. بسته بندی های این خرما ها به صورت کاملا پاک می باشد و هیچ گونه میکروب و ویروسی به آن ها وارد نمی‌ شود. خرید نوع بسته بندی این کالا ها مناسب تر و سالم تر است، زیرا باعث می شود که خرما ها تمیز و پاکیزه بمانند. اما نوع فله این کالا ها قیمت کم تری دارد و بهداشتی نیستند پس از خرید خرما ها باید آن ها را مورد شست و شو قرار داد تا مواد زائد و میکروب ها از بین بروند.

خرما پیارم خاصویی

خرما پیارم خاصویی خرمای پیارم خاصویی برای بازار های خارجی نیز صادر می شود این خرما ها کیفیت بسیار زیادی دارند و از طرفداران بالایی برخوردار می باشند. خواص درمانی موجود در این ماده غذایی بسیار زیاد بوده و باعث از بین رفتن انواع سرطان‌ ها و بیماری‌ های دستگاه گوارش می شود. این محصول با رادیکال های آزاد موجود در بدن مقابله کرده و آن ها را از بین می برد در نتیجه بیماری ها را از شخص دور می کند و می توان گفت که مصرف دوره ای این ماده غذایی غذایی تقویت عمومی بدن را بر عهده می گیرد.

از دیگر گزینه ها و خاص موجود در این ماده غذایی می توان به کلسیم بسیار زیاد آن ها اشاره کرد. کلسیم موجود در خرما باعث از بین رفتن پوکی استخوان در پیری می شود. هم چنین باعث می گردد که دندان ها سالم تر بمانند و مشکلی برای آن ها به وجود نیاید.

خرما سرشار از پتاسیم بوده و برای افرادی مناسب می باشد که فشار خون دارند. آن ها به کمک این ماده غذایی می توانند فشار خون خود را از بین ببرند و تمامی سموم بدن را دفع کنند. از دیگر خواص آن ها جایگزین کردن این خرما ها به جای قند می باشد و این موضوع بیشتر برای بیماران دیابتی بسیار مناسب می باشد و آن ها با مصرف خرما نیاز به مصرف دیگر مواد غذایی را از بین می برند.

خرمای پیارم رطب

خرمای پیارم رطب خرمای پیارم رطب یکی از خرما های دانه درشت بوده که گوشت بسیار نرمی دارد و به محض قرار گرفتن در دهان گوشت آن ها آب می شود. این محصولات دارای پوست نازکی هستند که به گوشتشان چسبیده و هم چنین هسته این محصولات به راحتی از آن ها جدا می گردد. این خرما ها در نوع مجلسی بوده و برای ماه مبارک رمضان استفاده زیادی دارند. آن ها هم چنین در انواع مراسم از آن نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند و برای پذیرایی از میهمانان مناسب می باشد.

خرمای پیارم دارای خواص و ارزش غذایی بسیار زیادی می باشد. از آن ها به عنوان یک وعده غذای کامل عمل می کنند و نیرو های از دست رفته بدن را باز میگرداند. مصرف این ماده غذایی به صورت دوره‌ای باعث از بین رفتن کم خونی موجود در بدن نیز می شود و این مسئله برای خانم ها بسیار حائز اهمیت می باشد. هم چنین مصرف انواع خرما ها در دوران بارداری بسیار مناسب می باشد و باعث استخوان گیری جنین می گردد.

خرمای رطب ایران بهترین ترین نوع خرما ها می باشد و به خاطر کیفیت بسیار زیادی که دارد شناخته شده هستند و مردم جمله به خرید آن ها تمایل زیادی دارند. عرضه با تقاضای بازار های جهانی برای خرما نیز بسیار زیاد بوده و کشور ما با عنوان قطب تولید خرما شناخته می‌ شود و اجناس خود را برای دیگر بازار ها نیز ارسال می نماید.

تفاوت خرما پیارم و ربی

تفاوت خرما پیارم و ربی خرمای پیارم با دیگر خرما ها تفاوت بسیار زیادی دارد. خرما های پیارم حاوی منیزیم و آهن بسیار زیادی هستند و به دلیل آنتی اکسید موجود در این خرما ها ضد سرطان می باشند. آن ها برای درد سینه، کمر درد، درد ریه، مفاصل و غیره مناسب هستند و فسفر موجود در این ماده غذایی برای تقویت حافظه بسیار مهم می باشد. کودکان می توانند با مصرف این خرما ها رشد خود را بیشتر کنند و قدرت یاد گیری در آن ها بیشتر گردد. مصرف این محصولات در میانسالی از زوال عقل و پیری زود رس جلو گیری می کند.

کشور ما در تمامی نقاط خود به عنوان تولید کننده بهترین انواع خرما ها شناخته می‌شود و می‌ توان گفت که خرمای پیارم یکی از بهترین انواع خرما ها می باشد که با نام‌ های دیگری مانند خرمای شاهانی نیز شناخته می گردد. این خرما ها برای پذیرایی از میهمانان مناسب هستند و بسیار خوش رنگ می باشند. آن ها در نخلستان های استان هرمزگان رشد و پرورش می یابند و پس از برداشت محصول به دیگر بازار های ایران و جهان ارسال می گردند.

خرمای ربی نیز یکی از خرما های بوده که شهرت فراوانی دارد این خرما ها برای تولید شیره خرما بسیار مناسب هستند و می توان آن ها را به صورت دستی و یا صنعتی این خرما ها را به شیره خرما تبدیل کرد. تفاوت انواع خرما ها با خرمای پیارم در شکل ظاهری آن ها می باشد. خرمای پیارم دارای پوست چروکیده هستند و بسیار نازک می باشند. این پوست به راحتی از گوشت جدا می گردد و مورد استفاده قرار می‌ گیرد. بافت آن ها تقریباً خشک بوده و برای مصرف به صورت تنقلات بسیار مفید می باشند.

خرما شکلاتی پیارم

خرما شکلاتی پیارم خرمای شکلاتی پیارم یکی از خرما های بسیار معروف است و به دلیل این که خشک هستند و برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار می گیرند، طرفداران زیادی دارد. این خرما ها در بازار های داخلی و خارجی خیلی زود به فروش رفته و میزان استفاده جهانیان از این محصول بسیار زیاد است. آن ها از بهترین نوع خرما ها بوده و از مرغوب ترین خرمای جهان محسوب می گردد. سالانه مقدار زیادی از خرما به کشور های خارجی ارسال می گردد و از این رو سود آوری فراوانی برای کشور ما به وجود می‌ آید. خرمای پیارم از پانزدهم مهر به بعد اقدام به برداشت می‌شود و تا آذر ماه ادامه دارد این خرما ها سطح چروکیده ای دارند و از اندازه درشتی نیز برخوردار می باشند.

خرما شکلاتی پیارم جزء خوشمزه ترین و مغذی ترین شکلات ها بوده که از گردو، بادام، فندق و سایر خشکبار به عنوان مغز آن ها استفاده می شود و بر روی مغز و خرمای به کار رفته در آن یک لایه کاکائو قرار گرفته است که از قیمت گرانی برخوردار بوده و برای پذیرایی از مهمان ها فوق العاده می باشد و هم چنین صادرات انواع شکلات خرمایی از معاملات پر رونق بین المللی ایران با سایر کشور ها می باشد که ارز آوری خوبی را برای کشور ما به ارمغان می آورد.

خرما پیارم ممتاز

خرما پیارم ممتاز خرمای پیارم ممتاز در بسته بندی های کوچک و بزرگ در بازار وجود دارد. این برند ها بهترین اجناس را بسته بندی می کنند. آن ها با خرید این محصول از کشاورزان اقدام به جدا سازی و گرفتن نا خالصی ها می‌ کنند سپس تمامی این محصولات را بسته بندی کرده و در اختیار مصرف کننده ها قرار می دهند. برند ممتاز روی بسته بندی خود تاریخ تولید، تاریخ انقضا، نشان سیب سلامت و دیگر نشانه های بهداشتی را به‌ خوبی حک می‌ کند و مصرف کننده ها می توانند بهترین خرما را خریداری نمایند.

برای خرید این محصولات به شیوه های اینترنتی و حضوری عمل می شود که در هر دو روش های متفاوت بوده و مصرف کننده ها بر حسب نیاز و بودجه خود می توانند خرید شان را انجام دهند. خرید این محصولات بر حسب قدرت اقتصادی آن ها نیز صورت می‌ گیرد. افزایش و کاهش این قیمت‌ ها به نرخ دلار و ارز بستگی دارد.

بهترین اجناس این برند ها به بازار های خارجی ارسال می شود و فرآیند صادرات آن ها از طریق گمرکات مرزی صورت می گیرد و برای این کار ترخیص کاران با دانش و تبحر خاصی که دارند اقدام به فروش این کالا ها می کنند و آن ها را به دیگر بازار ها ارسال می نماید. فرایند ترخیص کاری هر چه زودتر انجام شود باعث می شود کارها سریع تر اجرا شوند، زیرا کالا در گمرک ها ماندن هزینه بیشتری از تاجران دریافت می‌ کنند جدا از این تاجران موضوع پرداخت کلیه حقوق مربوط به تحقیق را نیز می باشند.

خرما پیارم زاهدی

خرما پیارم زاهدی خرمای پیارم زاهدی یکی از نمونه های پر فروش در کشور ما می باشد. این خرما ها با بسته بندی های مناسبی وجود دارند و نوع صادراتی آن ها نیز برای بازار های خارجی صادر می شود. خرما زاهدی به دلیل این که رطوبت موجود در آن بسیار ناچیز می باشد جزء خرما های خشک محسوب می شود به همین دلیل از طول عمر بیشتری بر خوردار می باشد. این نوع خرما اگر به دور از حرارت و نور خورشید باشد حدود یک سال قابل استفاده می شود. خرید خرما به صورت فله و بسته بندی شده انجام می گردد که در هر کدام از آن ها قیمت ها متفاوت می باشد. خرید خرما ها به صورت فله با کم ترین قیمت همراه بوده زیرا هزینه های مربوط به بسته بندی با آن ها اضافه نمی شود.

برای بررسی قرار دادن ویژگی های این خرما ها می توان از سایت های اینترنتی کمک گرفت و به کمک همین سایت خرید خود را انجام داد و این روش بسیار مناسب و مقرون به صرفه هستند و از اتلاف زمان و هزینه جلو گیری می کند. در این روش ارسال کالا ها رایگان انجام می شود و در صورت نارضایتی مشتری از خرید خود می توان از قبول کردن آن خود داری کرد. هدف کلی از این روش خرید راحتی و رضایت مندی مشتریان است.

خرمای پیارم زاهدی به صورت حضوری و در فروشگاه های سراسر کشور به فروش می رسد این فروشگاه ها به عنوان واسطه عمل می کنند و سود خود را از مشتری ها می گیرند. این روش خرید به هیچ وجه مناسب و مقرون به صرفه نیست و با اتلاف زمان و صرف هزینه زیادی همراه است. هم چنین خریدار باید در محل حضور پیدا کند و خرید خود را به صورت سنتی انجام دهد.

یک محصول تولید شده باید تمامی شاخصه های مثبت بازار را داشته باشد از جمله کیفیت و قیمت مناسب تا مورد توجه عموم قرار بگیرد. قیمت گذاری محصولات بر حسب کیفیت نوع خرید و یا برند تولید کننده متفاوت می باشد همه این گزینه ها باعث می شوند که این محصولات با قیمت های مختلفی در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد. این محصولات به دلیل ویژگی های خاصی که دارند بسیار مورد توجه قرار می گیرند و برای فروش به فروشگاه های سراسر کشور ارسال می شوند. قیمت روزانه این کالا ها در سایت های رسمی فروش این نمایندگی ها به صورت روزانه منتشر می شود و خریداران می توانند قبل از خرید با مراجعه به این سایت ها اطلاعات لازم را به دست آورند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.