خرما پیارم دمباز درجه یک

کشور ما به عنوان قطب تولید کننده خرما شناخته می‌ شود و سبب رفع نیاز خاورمیانه می گردد. انواع خرما های موجود در کشور ما متنوع بوده و خرما پیارم دمباز یکی از نمونه های پر فروش بوده که با برند های مختلف بسته بندی می شود. از طریق فضای مجازی می توان خرید آن‌ ها را در کمترین بازه ی زمانی انجام داد.

خرما پیارم دمباز درجه یک

خرما پیارم برادران حسینی

خرما پیارم برادران حسینی برادران حسینی نام یکی از برند هایی می باشد که تولید کننده بهترین انواع خرما ها هستند. آن ها خرمای پیارم را از جنوب کشور خریداری می‌ کنند و اقدام به بسته بندی این محصولات در اندازه های مختلف کرده، سپس آن ها را با ذکر ویژگی ها در اختیار مصرف کننده قرار می دهند. به راحتی با تایپ نام برند برادران حسینی می توان بهترین انواع محصولات آن ها که شامل خرما و دیگر خشکبار می باشد، را خریداری کرد. این برند خرما درجه یک و با کیفیت را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد و برای آن ها قیمت مناسب و به صرفه نیز در نظر می‌ گیرد.

خرمای پیارم به دو صورت خشک و تر در بازار وجود دارد و می توان نوع مورد نظر خود را خریداری کرد. این مواد غذایی دارای شهد طبیعی هستند و دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند. شیرینی این خرما ها کاملا طبیعی بوده و از آن ها جهت استفاده در شب های ماه مبارک رمضان و دور همی های مختلف استفاده می شود.

مصرف روزانه خرما بسیار مناسب می باشد و اگر به صورت دوره‌ ای خرما ها مصرف شوند، باعث می شود که بیماری ها از بدن دور گردد، چرا که خرما سرشار از آنتی اکسیدان بوده و از بروز انواع سرطان ها جلوگیری می کند.

از دیگر فواید خرما ها می توان جایگزین کردن آن ها به عنوان قند در نظر گرفت. بیماران دیابتی می توانند این ماده غذایی را جانشین قند کرده و به سلامتی خود بیشتر اهمیت دهند. قند موجود در خرما برای سلامتی مفید بوده و زود به مصرف می رسد.

خرما پیارم پارسان

خرما پیارم پارسان کارخانه خرمای پیارم پارسان در سال ۱۳۸۲ تاسیس شد و بهترین انواع خرما ها را پس از فرآوری، بسته بندی کرده و به مصرف کننده ها عرضه می کنند. آن ها دارای کیفیت بسیار زیادی هستند و این برند از بزرگترین و معروف ترین شرکت ها در دهه ۷۰ و ۸۰ می باشد. آن ها بهترین خرما ها را در به فروش می رسانند و بسته بندی ها را بر حسب دانش و تکنولوژی روز انجام می دادند.

می توان گفت که این برند سال‌ های سال است که در کنار مصرف کننده ها بوده و خرما ها را با بهترین بسته بندی در انبار ها و سرد خانه ها قرار می دهند، آن ها محصولات را در آزمایشگاه ها نیز مورد بررسی قرار می‌ دهند، سپس آن ها را به مصرف کننده ها عرضه می کنند. خط جدید و مدرن تولید خرما بر اساس میزان فروش سالانه بیشترین خرما به بازار های خارجی شده و صادرات آن ها از طریق گمرکات مرزی انجام می‌ شود. کارخانه‌ داران برای خرما های صادراتی به بازار های خارجی بهترین بسته بندی را در نظر می گیرند.

خرید خرمای پیارم پارسان از طریق فضای مجازی با کمترین زمان و هزینه همراه بوده و مصرف کننده می تواند در زمان و هزینه های خود صرفه جویی داشته باشد. در این روش می توان بدون آن که از منزل خارج شد، خرید راحتی را تجربه کرده و آن ها را تحویل گرفت. امروزه با توجه به شیوع بیماری کرونا مردم ترجیح می‌ دهند در خانه بمانند و از رفتن های بی دلیل به بیرون جلوگیری کنند، این کار باعث بالا بردن سلامت مردم می شود و از سرایت بیماری ها جلوگیری به عمل می آید.

خرما به شکل های مختلفی فرآوری می گردد و شیره خرما نیز یکی از مواد غذایی بوده کرده از خرما حاصل می گردد. آن ها برای وعده صبحانه بسیار مناسب هستند و مصرف این ماده غذایی همراه با حلوا ارده بسیار توصیه می شود و باعث تامین انرژی بدن می شوند. شیره ها به صورت صنعتی و سنتی تولید می شوند و برای تولید این ماده غذایی از خرما ها استفاده می کنند. این فرآیند کار بسیار راحتی است و در خانه نیز انجام می شود.

قیمت خرمای پیارم پارسان

قیمت خرمای پیارم پارسان قیمت خرمای پیارم پارسان بسته به پارامتر های مختلف متغیر می باشد، هر چه کیفیت این محصولات بیشتر باشد، معمولاً قیمت آن ها نیز بیشتر است، خرما های درجه یک دارای اندازه درشتی هستند و سطح آن ها بسیار صاف و یک دست می باشد و هیچ گونه خرمای کرم خورده و یا کپک زده ای در آن ها مشاهده نمی گردد.

هر چه این کیفیت بیشتر باشد، معمولاً قیمت نیز بیشتر است، یک از گزینه هایی که بر قیمت خرما تاثیر گذار هستند، برند تولید کننده آن ها می باشد، برند پارسیان بهترین خرما های با کیفیت آرا عرضه می کند و کیفیت آن ها بر کسی پوشیده نیست و می‌ توان خرید خود را به روش های مختلف انجام داد.

این روش ها باعث فروش و خرید خرما ها می‌ شوند و می‌ توان قیمت آن ها را بر حسب پارامتر های مختلف مانند روش خرید مجازی و یا حضوری در نظر گرفت. در خرید های مجازی قیمت بسیار کم و به نرخ اولیه می باشد، اما در خرید های حضوری مصرف کننده باید یک بازه ی زمانی را به خرید اختصاص دهد و آن را از واسطه تحویل بگیرد که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست.

برند پارسان در فضایی کاملا بهداشتی و با استفاده از مواد مرغوب اقدام به بسته بندی کالا ها می کنند، آن ها از ورود هرگونه میکروب و ویروسی به این مواد غذایی جلوگیری می کنند. بسته بندی کردن خرما ها در محیط های کاملا بهداشتی انجام می گردد و برای این کار از بهترین کارگران استفاده می شود، این برند خرما ها را به صورت ردیفی در نایلون و کارتن قرار داده و از خشک شدن آن ها جلوگیری می کند.

خرمای پیارم لوکس پارسان

خرمای پیارم لوکس پارسان خرمای پیارم لوکس پارسیان گران ترین نوع خرما ها بوده که دارای کیفیت بسیار زیادی است. از این خرما ها جهت پذیرایی از مهمان ها و مراکز لوکس استفاده می شود. آن ها دارای قیمت بیشتری نسبت به سایر خرما ها هستند، چرا که کیفیت بهتر و مطلوب تری دارند، پوست این خرما ها نازک بوده و به راحتی از گوشت آن ها جدا می شود.

این خرما ها در سبد های پلاستیکی مختلف بسته بندی می‌ شوند و طی جابجایی هیچ گونه فشاری به آن ها وارد نمی گردد. در نتیجه له نمی شوند و خراب نمی گردند و بسته بندی نیز تا حدودی بر قیمت‌ ها تاثیر گذار می باشد و هزینه‌ های مربوط به بسته‌ بندی کالا ها به قیمت خرما افزوده می گردد.

خرید خرمای پیارم لوکس از طریق سایت های اینترنتی با کمترین زمان و هزینه جمع شده و هدف همه آن ها راحتی و رضایت مصرف کننده ها می باشد. در این روش خرید می توان بدون آن که از نظر خارج شد خرید خود را ثبت سفارش کرده و آن ها را درب منزل تحویل گرفت. امروز مردم بیشتر به خرید های مجازی روی می آورند، چرا که با صرفه جویی در زمان و هزینه ها همراه است.

خرما پیارم تواضع

خرما پیارم تواضع خرما پیارم که با برند تواضع در کشور توزیع می‌ شود، نیز طرفداران خاص خود را دارد. این خرما ها دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و خرید آن ها با کمک سایت های اینترنتی امکان پذیر می باشد و خرید خرما از طریق فضای مجازی می توان برند ها را مورد بررسی قرار داد. فروش خرما بر حسب وزن و کیلو بوده و خرید خرما ها نیز بر همین اساس صورت می گیرد.

هر چه خرمای تواضع بهتر و با کیفیت تر باشد معمولاً قیمت آن ها نیز بهتر است و برند تواضع بهترین انواع خرما ها را بسته بندی می کند و در اختیار مصرف کننده قرار می دهند، آن ها به روش‌ های مختلفی برای محصول خود را تبلیغ می‌ کنند. امروزه این روش ها در فضای مجازی و با طراحی وب سایت ها و همچنین پیج هایی در اینستاگرام انجام می شود.

تبلیغات درست و به جا باعث فروش بیشتر کالا ها می شود و اجناس معرفی می گردند. اگر این تبلیغات صورت نگیرد اجناس و کلاً ناشناخته می مانند و مصرف کننده هنگام خرید دچار سر در گمی می شود.

قیمت خرما ها بر حسب بسته بندی آن ها متفاوت می باشد و پارامتر های مختلفی را باید هنگام خرید خرما ها در نظر گرفت، قیمت آن ها بر حسب کیلو و وزن بوده و می توان این محصولات را در وزن های کم و زیاد تهیه کرد.

خرما پیارم مانی

خرما پیارم مانی خرمای پیارم توسط برند های مختلف خریداری شده و سپس بسته بندی می گردند. آن ها در کارخانه های خود اقدام به جدا سازی ناخالصی ها کرده و خرما های تمیز و درجه یک را به مصرف کننده ها عرضه می کنند، آن ها می توانند برای بسته بندی خرما های خود از کارتون ها و یا سطل های پلاستیکی کمک بگیرند. در این روش بسته بندی ها مطابق با فاکتور های مشخصی انجام شده و هدف همه آن ها رسیدن بی عیب و نقص محصول به دست مصرف کننده ها می باشد.

خرمای پیارم سرشار از پتاسیم بوده و این ماده غذایی باعث از بین رفتن فشار خون می گردد. پتاسیم اگر به بدن نرسد در مرور زمان باعث وجود سنگ کلیه می‌ شود، همچنین می‌ توان گفت که میزان فیبر موجود در خرما بسیار مهم می باشد و جدا از این خواص دارای منیزیم، سدیم، منگنز و غیره است و باعث از بین رفتن پوکی استخوان در پیری می شود.

با مصرف خرما می توان سطح آهن موجود در بدن خود را بیشتر کرده و سر درد های ناشی از کم خونی از بین می رود. مصرف خرما بر سلامت دستگاه گوارش تاثیر بسزایی دارد و باعث دفع کلیه و مواد زائد از بدن می گردد.

مصرف خرما برای مادران باردار به وفور توصیه می شود، این مواد غذایی باعث رشد جنین می شود و جنین جدا از این که کم خونی را درمان کرده، می تواند استخوان گیری بهتری برای جنین به وجود آید، مادران باردار می توانند خرما ها را به عنوان تنقلات و میان وعده مصرف کنند و مصرف آن ها با شیر بسیار مورد توصیه می باشد.

خرما پیارم ساغر

خرما پیارم ساغر خرمای پیارم محصول جنوب کشور ما می باشد و استان هرمزگان تولید کننده اسبق این خرما شناخته می‌ شود. آن‌ ها به صورت خشک و نیمه خوشمزه توزیع می گردند و جزو بهترین تنقلات بوده و می توان آن ها را درون کیف نیز نگهداری کرد. پوست این خرما ها بسیار نازک و رنگ قهوه ای تیره ای دارند، می‌ توان گفت که این خرما ها نظر مصرف کننده ها را جلب می کنند، زیرا بسیار خوشمزه هستند و با مصرف آن ها به صورت تنقلات می توان سطح کم خونی را در بدن خود از بین برد.

این خرما ها به همدیگر نمی چسبند و پوست آن ها به راحتی جدا می گردد. با مصرف دوره ای خرمای پیارم می توان استخوان های محکمی داشته و برای رشد جنین نیز مناسب هستند. مصرف این خرما ها بدای افراد مسن نیز توصیه می گردد و از پوکی استخوان در پیری جلوگیری می شود.

برند ساغر بهترین انواع خرما ها را خرید کرده و بسته بندی می کنند. آن ها بسته بندی ها را برحسب به دانش خود انجام می‌ دهند و این بسته بندی ها بر اساس قدرت خرید مصرف کننده ها می باشد و می توان آن ها را در وزن های مختلف و مطابق با نیاز جامعه تامین نمود. خرما ها دارای کیفیت بسیار زیادی هستند و باعث فروش بیشتر در بازار های داخلی و خارجی می‌ شوند.

این برند سال‌ های سال است که به کار بسته بندی خرما ها مشغول بوده و از این را سود آوری فراوانی داشته اند. برای مورد بررسی قرار دادن این برند و خرید محصولات آن ها می توان از طریق سایت های اینترنتی اقدام کرده و بهترین کالا ها را درب منزل تحویل گرفت و هدف این سایت ها راحتی و رضایت مصرف کننده ها تلقی می شود.

توزیع خرما به دو صورت بسته بندی و فله انجام می شود و در هر دو مورد قیمت ها متفاوت است، خرما فله با قیمت کمتری نسبت به نوع بسته بندی عرضه می شود، اما خرما های بسته بندی شده بهداشتی تر بوده و بسیار تمیز می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.