دختری که با سر کشیدن پتوی شب نما سربازی برادرش خفه شد

هنگام خرید پتو هایی مانند پتو بافتنی نوزاد باید به چه نکاتی توجه کنم؟ اطمینان حاصل کنید که پتو دارای یک سنسور محافظت در برابر گرمای بیش از حد است تا در صورت گرم شدن بیش از حد آن را خاموش کنید.

به‌علاوه یک کنترل با علامت‌های برجسته برای جابجایی در تاریکی پتوهای نصب شده راحت تر از پتوهای دارای بند نخی هستند و پتوهای پرزدار باید راحت تر از پتوهای نازک تر باشند. یکی را با رتبه بازده انرژی بالا انتخاب کنید.

با خرید پتوهایی مانند پتو شب نما م توانید کودکانتان را ترغیب به استفاده از پتو کنید.

بله، به شرطی که از آنها مراقبت کنید و در هنگام ذخیره سازی آنها را بپیچانید. اگر پتوتان دارای یکی از موارد زیر است، آن را تعویض کنید: سیم کشی خمیده، آثار سوختگی، پارچه های فرسوده، عناصر در معرض دید، رطوبت، وصله های فرسوده، سیم های آسیب دیده.

همه پتوها، حتی آنهایی که در شرایط خوب هستند، باید هر 10 سال یکبار تعویض شوند. همچنین توصیه می شود که کودکان خردسال به دلیل کنترل مورد نیاز از آنها استفاده نکنند و هرگز از آنها در تخت نوزاد استفاده نکنید.

طبق انتخاب، در استرالیا همه پتوهای برقی باید دارای استاندارد AS/NZS 60335.2.17:2012 باشند، بنابراین هنگام خرید به دنبال آن باشید. و همیشه دستورالعمل ها را بخوانید و توصیه های سازنده را برای استفاده و مراقبت از پتوی برقی خود دنبال کنید.

نگه داشتن هزینه های انرژی و گرمایش با کارهایی مانند استفاده از پتو سربازی در طول ماه های سرد می تواند بسیار کمک کننده باشد.

با استفاده موثر از یک پتوی برقی و یا پتو گلبافت دو نفره برای گرم کردن، در انرژی صرفه جویی بیشتری خواهید کرد و همچنین خواب آرامی خواهید داشت.

  • منابع:
    1. ?Why should you use an electric blanket this winter
  • تبلیغات:
  1. هند دومین تولید کننده نخود آبگوشتی سبز
  2. تایل درست شده با طلا در خانه بازیگر ایرانی
  3. استفاده از ظروف مسی در تخلیه آب دریاچه ارومیه
  4. برجسته کردن فضای زندگی با پرده حریر مخمل

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.