دفتر لوازم التحریری که فقط با خون انسان می توان در آن یادداشت کرد

یکی از مزیت های اصلی دفتر لوازم التحریر این است که همه چیز را در یک مکان یادداشت می کنید.

هر کجا که هستید، جای نگرانی نیست – تمام اطلاعات لازم در مورد این یا آن موضوع همیشه در دسترس است.

نکته اصلی در این مورد این است که مطالب را بر اساس موضوعات مختلف مرتب کنید تا داده های کلیدی را در یک دفترچه یادداشت وارد کنید.

بنابراین، دیگر نیازی به جستجوی ناامیدانه برای یافتن نوت بوک ضروری نخواهید داشت که روی میز تحریرتان به هم ریخته باشد.

احتمالاً سوژه‌های زیادی دارید و مطالب بیشتری روی آن‌ها دارید، به این معنی که فضای نوت‌بوک به زودی تمام می‌شود و حمل آن همیشه با خود سخت خواهد بود.

شما باید یک دفترچه یادداشت جدید، یک دفترچه یادداشت، یا از کاغذهای تمیز استفاده کنید، که سپس باید در یک پوشه قرار دهید.

اینکه برای هر موضوع دفترچه ای جداگانه دارید نشان می دهد که توسط یک فرد سازمان یافته بزرگ شده اید. شما می دانید فردا چه موضوعاتی دارید، تکالیف خود را با وجدان انجام دهید و به طور کلی تعهدات خود را به طور مداوم و با پشتکار انجام دهید.

اگر تصمیم دارید پس از یک هفته مطالعه، سه دفترچه یادداشت را به خانه ببرید تا مطالب را اصلاح کنید، به احتمال زیاد این کار را انجام خواهید داد.

دفترچه یادداشت برای افراد فراموشکار بهترین گزینه نیست، برای کسانی که به طور منظم در جلسات سخنرانی شرکت نمی کنند و همچنین برای کسانی که دوست ندارند وزن اضافی را در کیف یا کوله پشتی خود حمل کنند.

همانطور که ممکن است، لپ تاپ متقابل ترین راه خروج است. همه چیز در یک مکان ذخیره می شود و شما می توانید هر کلمه معلم را ضبط کنید، زیرا تایپ بسیار سریعتر از نوشتن با دست است.

تایپ کردن در مواردی که معلم به سرعت از موضوعی به موضوع دیگر منتقل می‌شود نیز مفید است، زیرا می‌توانید به عقب برگردید و با یک کلیک ماوس اطلاعات اضافی را اضافه کنید.

همچنین می توانید چکیده ای را از طریق ایمیل برای همکلاسی خود ارسال کنید و درست قبل از جلسه، به سادگی یادداشت های لازم را پرینت بگیرید و همه چیز را در دسترس داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.