رب گوجه سرچین بخورید تا از کرم های روده ای در امان باشید

مقالات متعددی را در اینترنت پیدا کردم که در سال 2008، محققان دانشگاه‌های منچستر و نیوکاسل در انگلستان نتایج اندازه‌گیری شده را در 10 داوطلب مشاهده کردند که به مدت 3 ماه هر روز 5 قاشق غذاخوری رب گوجه سرچین به اضافه 2 قاشق چای‌خوری روغن زیتون می‌خوردند.

توانایی پوست آنها برای جلوگیری از اشعه ماوراء بنفش بهبود یافته است، لیکوپن موجود در گوجه فرنگی این مزیت را دارد و پس از پخته شدن غلظت آن بیشتر می شود.

به همین دلیل است که آنها خوردن رب گوجه فرنگی را در مقابل گوجه فرنگی خام پیشنهاد می کنند. به این فکر کنید که برای دریافت دوز مناسب باید چند گوجه فرنگی خام بخورید.

لیکوپن یک آنتی اکسیدان است که توسط بدن ما تولید نمی شود، رنگدانه ای است که به گوجه فرنگی و سایر میوه ها و سبزیجات رنگ قرمز می دهد.

ترکیب روغن زیتون و رب گوجه فرنگی: محققان گمان می کنند که روغن زیتون و رب گوجه فرنگی ترکیبی قوی هستند، آنها مطمئن نیستند که آیا آنتی اکسیدان های مفید اضافه شده، اسکوالن و اسید اولئیک در روغن زیتون مکمل هستند یا اینکه این ترکیب فواید بیشتری را ارائه می دهد.

جمعیت مدیترانه ای شیوع کمی سرطان پوست دارند و بدیهی است که مقدار زیادی روغن زیتون مصرف می کنند.

به هر حال، ده داوطلب رب گوجه فرنگی و روغن زیتون خوردند و ده داوطلب دیگر فقط روغن زیتون خوردند.

تحقیقات تکه های کوچکی از پوست شرکت کنندگان را با لامپ های UV آزمایش کردند، پس از 3 ماه، مصرف کنندگان رب گوجه فرنگی در پایان مطالعه نسبت به شروع مطالعه یک سوم بهتر از آفتاب سوختگی محافظت کردند. آنها همچنین سطح کلاژن بالاتری داشتند.

این سطح از بهبود ظاهرا برابر با یک ضد آفتاب سطح پایین است. با این حال، فکر نمی‌کنم کسی این را جایگزین ضد آفتاب کند.

من در جنوب کالیفرنیا به دنیا آمده و بزرگ شده ام، بنابراین سهم من از نور خورشید است، فقط زمانی که به هنگ کنگ نقل مکان کردم، جایی که مردم با چتر راه می‌روند، اگر هوا آفتابی باشد، کمی هوشیارتر شدم که کک و مک‌هایم را دور نگه دارم.

در آخرین سفرمان به کاستکو، یک جعبه غول پیکر رب گوجه فرنگی ارگانیک خریدم. من می خواهم این آزمایش را امتحان کنم و ببینم چه اتفاقی می افتد.

کیتی دیلون سردبیر La Jolla Mom است. او به خوانندگان کمک می کند تا تعطیلات سن دیگو را از طریق تخصص خود در هتل (که ناشی از زندگی در یک هتل چهار فصل است) و ارتباطات محلی برنامه ریزی کنند.

خوانندگان از طریق او به تخفیف های انحصاری بلیط های پارک موضوعی (مانند دیزنی لند و باغ وحش سن دیگو) و امتیازات در هتل های لوکس در سراسر جهان دسترسی دارند.

او همچنین نکاتی را برای بازدید از شهرهای بزرگ جهان مانند هنگ‌کنگ، لندن، پاریس و شانگهای که خانواده‌اش یا در آن زندگی کرده‌اند یا به طور منظم (یا هر دو) از آنها بازدید می‌کنند، به اشتراک می‌گذارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.