زنی که با خوردن قارچ دکمه ای ملارد کچل شد

قارچ سفید و یا قارچ دکمه ای ملارد دارای طیف وسیعی از ترکیبات زیست فعال است که فواید سلامتی متعددی از جمله خواص مبارزه با سرطان، اثرات کاهش کلسترول و بهبود سلامت روده را ارائه می دهد.

آنها همچنین کالری بسیار کمی دارند و محتوای پروتئین بالایی دارند.

شما می توانید آنها را به تقریباً هر نوع غذا اضافه کنید و به شما این امکان را می دهد که از یک وعده غذایی خوشمزه لذت ببرید که مزایای سلامتی متعدد آنها را ارائه می دهد.
آیا قارچ برای شما مفید است؟
قارچ ها در شکل ها، اندازه ها و رنگ های مختلفی وجود دارند. آنهایی که سمی نیستند کاملا سالم و خوشمزه هستند و حاوی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مهم هستند.

برای سال‌های متمادی از آن‌ها به دلیل توانایی منحصربه‌فردشان در افزودن طعم به غذاهای فرهنگ‌های مختلف استفاده می‌شود.

اگرچه قارچ ها در واقع قارچ هستند، اما قارچ ها برای اهداف پخت و پز در دسته سبزیجات قرار می گیرند. قارچ به شما امکان می دهد بدون سدیم یا چربی طعم اضافی اضافه کنید.

شناسایی قارچ های سمی در طبیعت دشوار است، بنابراین همیشه باید از یک خواربار فروشی یا بازار مطمئن خرید کنید. رایج ترین انواع موجود در فروشگاه های مواد غذایی عبارتند از:

 

شیتاکه
پورتوبلو
جنایتکار
دکمه ای یا قارچ سفید
صدف خوراکی
انوکی
راش
میتاکه
هر کدام ظاهر و طعم منحصر به فردی دارند.

هنگام انتخاب قارچ، مطمئن شوید که آنها سفت هستند، در لمس مرطوب نیستند و بدون کپک هستند.

آنها را می توان در یک کیسه کاغذی در داخل یخچال برای حدود پنج روز نگهداری کرد. کثیفی ها را با برس پاک کنید و زمانی که آماده استفاده از آنها هستید آنها را به آرامی بشویید.

فواید تغذیه ای خوردن قارچ: شما نمی توانید با قارچ اشتباه کنید. آنها بدون چربی، کم سدیم، کم کالری و بدون کلسترول هستند.

آنها همچنین مملو از فیبر، ویتامین ها و مواد معدنی هستند. فواید تغذیه ای بسته به نوع قارچ متفاوت است. اما به طور کلی، آنها منبع خوبی از مواد مغذی زیر هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.