ساعت دیواری والتر چوبی که از چرخ های یک دوچرخه واقعی ساخته شده است

بهترین بخش این است که آنتن و گیرنده رادیویی حتی می توانند موسیقی را روشن کنند تا به جای صدای وزوز یا بیپ تکان دهنده، موسیقی را روشن کند تا بتوانیم با آرامش از خواب بیدار شویم.

درست مانند ساعت های رادیویی و یا ساعت دیواری والتر چوبی، ساعت های تقویم نیز دستگاه های مدرنی هستند که می توانند تاریخ و زمان را نیز به شما اطلاع دهند.

اینها همچنین در محل کار، ادارات و مدارس بسیار محبوب هستند. آنها اغلب ماه را شامل نمی شوند، فقط روز و شماره تاریخ را شامل می شوند.

هدف اصلی این ساعت ها نمایش زمان در مناطق مختلف زمانی، تاریخ و دما است. این ساعت ها معمولا برای افرادی که به مکان های مختلف سفر می کنند عالی هستند.

این‌ها را در فرودگاه‌ها، نزدیک ترمینال‌ها و غذاخوری‌ها می‌بینید. آنها در مراکز معاملات سهام، اینترنت و مراکز فناوری اطلاعات، و سایر مکان هایی که با مردم در سراسر جهان کار می کنند، رایج هستند.

این ساعت جذابی است که صفحه نمایش عددی ندارد اما جملاتی روی صفحه دارد که زمان را نشان می دهد. این جملات را می توان با استفاده از سخت افزار مناسب یا از طریق نرم افزار خاص ضبط کرد.

برخی را می‌توان برای به اشتراک گذاشتن پیام‌های دیگری به غیر از زمان ایجاد کرد، اما این به طور کلی از هدف یک قطعه زمانی دور می‌شود.

این ساعت ها از صدای انسان یا کامپیوتر برای تشخیص زمان استفاده می کنند. ساعت های هوشمند مدرن در این دسته قرار می گیرند.

در این نوع ساعت، زمان می تواند به عنوان یک کد شنیداری نیز ارائه شود و اغلب در مناطق بزرگ برای اعلام زمان استفاده می شود. ناقوس های کلیسا نمونه ای از این موارد هستند.

برای نابینایان، اینها بسیار مفید هستند. آنها اغلب به عنوان دکمه های ساده و بزرگی عمل می کنند که شما فشار می دهید و سپس زمان را با صدای بلند می خواند، اینها اغلب “ساعتهای سخنگو” نامیده می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.