سبد پلاستیکی زیتون که وزن بار دورنش را کم می کرد

یکی از لذت های تابستان این است که می توانید در فضای باز غذا بخورید؛ وسایل پیک نیک خود را جمع کنید و کنار رودخانه، ساحل، جنگل یا بالای تپه را برای بعدازظهر اتاق غذاخوری خود قرار دهید.

اما آیا آن تصویر سنتی از یک سبد پلاستیکی زیتون که به عنوان سبد پیک نیک از آن و یا  حصیری به سبک روستایی، روی یک پتوی گینگهام مملو از نیبل و توت فرنگی، تصویری است که نیاز به به روز رسانی دارد؟

آژانس استانداردهای مواد غذایی (FSA) توصیه های جدیدی را منتشر کرده است تا مطمئن شود پیک نیک های ما تا حد امکان تازه و بهداشتی باقی می مانند و متأسفانه برای سبد پیک نیک حصیری، این به نفع نیست.

به گفته FSA، سبد زیتون سنتی در واقع آزمایشگاهی برای باکتری ها است. مواد فاسدشدنی که در داخل آن‌ها نگهداری می‌شوند، می‌توانند در عرض یک ساعت از بین بروند، اگر در صندوق عقب خودرو باشند.

آنها از پنیرهای نرم، دیپ، موس و سس مایونز به عنوان غذاهایی نام می برند که اگر مدتی در سبد پیک نیک بوده اند، باید مراقب خوردن آنها باشیم. آنها می توانند این پتانسیل را داشته باشند که معده ما را ناراحت کنند.

علاوه بر این، FSA به ما یادآوری می کند که سبدهای حصیری به سختی تمیز می شوند و به احتمال زیاد سبدهای حصیری که برای سالیان متمادی داشته ایم حاوی باکتری های ناخواسته است.

توصیه این است که مطمئن شوید پیک نیک شما در داخل به همان اندازه خوشمزه است که در بیرون به نظر می رسد، این است که غذای خود را در یک جعبه خنک پلاستیکی یا کیسه خنک حمل کنید.

مسلماً این ظاهر بسیار کمتر رمانتیک است و قطعاً با کارد و چنگال پیک نیک ما مطابقت ندارد، اما به خاطر سلامتی ما، احتمالاً گزینه عاقلانه ای است.

اگر میزبان یک پیک نیک بزرگ هستید و ظاهر از اهمیت بالایی برخوردار است، می توانید همیشه سبد زیتون حصیری را در ماشین خالی کرده و صرفاً برای سرو غذاهای خوشمزه خانگی خود از آن استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.