شیلنگ آب صابونی که یک مرد انگلیسی در روز زن به همسرش هدیه داد

اتصالات شیلنگ آب صابون با روکش نیکل هستند. قطر استاندارد آن 5/8 اینچ است. این فقط 50 فوت طول دارد، اما می توانید تا سه شیلنگ را وصل کنید. گیلمور گارانتی مادام العمر ارائه می دهد.

تصویر افقی نزدیک از دست مردی که یک شلنگ آب صابون استاندارد از نوع “اسپری” را در دست گرفته و از انگشت شست خود برای ایجاد فشار بیشتر آب استفاده می کند.

آب در یک جریان به بیرون سرازیر می شود – معمولاً از یک نازل با آنها استفاده می کنید یا آنها را به یک آب پاش وصل می کنید.

این ها برای استفاده در گلدان ها یا باغچه های سبزیجات که در آن چیزها در ردیف کاشته می شوند ایده آل هستند.

تصویر افقی نزدیک از یک شلنگ خیساندنی که در یک سنگر در کنار تخت گل رز گذاشته شده است.


آنها همچنین انتخاب خوبی برای گیاهانی هستند که آبیاری عمیق را به آبپاشی ترجیح می دهند.

گل رز مثال خوبی برای این امر است، زیرا سمپاشی و خیس شدن برگ ها آنها را مستعد ابتلا به بیماری های مختلف می کند. آنها آبیاری عمیق را به جای آن ترجیح می دهند.

یک تصویر افقی نزدیک از یک گلدفینچ آمریکایی که روی شلنگ خیساندن در حال کار نشسته است.
اگر فقط یک یا دو بوته گل رز دارید، یک شلنگ اسپری با جریان کم در ریشه گیاهان خوب است، اما اگر یک ردیف کامل دارید، یک خیساندن اختصاصی عملاً ضروری است.

این موارد کمتر رایج هستند، اما می توانند در شرایط خاص بسیار مفید باشند. آنها مانند یک آب پاش عمل می کنند، اما طولانی تر هستند، و امکان پوشش بیشتر در یک زمان را فراهم می کنند.

تصویر افقی نزدیک از یک شلنگ آبپاش که آب از آن بیرون می زند و برای آبیاری یک چمن سبز استفاده می شود.

اینها معمولاً دارای یک ردیف دوتایی از سوراخ‌های کوچک در مرکز هستند و هنگامی که کوپلینگ را به شیر آب وصل می‌کنید و آن را باز می‌کنید، آب به آرامی به هر طرف بیرون می‌آید.

شیلنگ ها از مواد مختلفی ساخته می شوند، از وینیل ارزان قیمت گرفته تا لاستیک سخت، تا ترکیبات اختصاصی که برای اهداف خاصی مانند مقاومت در برابر پیچ خوردگی، وزن کمتر یا دوام ساخته شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.