طناب پلاستیکی پلی اتیلن که دچار ممنوعیت فروش در کشور هند شد

طناب های پلی پروپیلن مانند طناب پلاستیکی پلی اتیلن مصنوعی هستند و دارای انواع مختلفی از کیفیت های منحصر به فرد هستند.

طناب پلی پروپیلن مخصوصاً برای استفاده در اطراف آب مناسب است و در اثر آب پوسیده نمی شود و در برابر کپک مقاوم است.

این طناب همچنین در رنگ‌های متنوعی تولید می‌شود که آن را به یک انتخاب رایج برای موانع در زمین‌های گلف، پارک‌ها یا حتی نیروگاه‌ها تبدیل می‌کند.

از آنجایی که پلی پروپیلن شناور است، برای تعیین مسیرهای شنا در استخرها استفاده می شود، ماهیگیران تجاری معمولاً از این طناب مخصوصاً در خطوط خرچنگ و خرچنگ استفاده می کنند.

همچنین می توان از آن برای پهلوگیری شناورها، آبزی پروری و خطوط توری استفاده کرد.

توانایی دی الکتریک یک کیفیت مهم طناب پلی پروپیلن است. اگر این طناب با یک سیم برق برق تماس بگیرد، جریان الکتریکی را هدایت نمی کند.

از آنجایی که طناب پلی پروپیلن به عنوان یک عایق عمل می کند، برق کاران و کارگران درخت که در اطراف سیم های برق فعال کار می کنند از طناب پلی پروپیلن استفاده می کنند.

هنگام استفاده از این طناب برای حمل یا بالا بردن، باید به هرگونه ساییدگی روی طناب توجه کرد زیرا ممکن است در اثر اصطکاک ذوب شود.

پلی پروپیلن همچنین فاقد حافظه کششی است، هنگامی که کشیده شود، به اندازه طبیعی خود باز نمی گردد.

این طناب قابلیت های گسترده ای دارد. اگر به یک طناب قوی برای استفاده در آب یا اطراف آن نیاز دارید، یا اگر احتمال قرار گرفتن در معرض الکتریسیته را پیش بینی می کنید، طناب پلی پروپیلن بهترین انتخاب شما خواهد بود.

استحکام طبیعی و کاربرد همه جانبه طناب مانیل، آن را به استانداردی برای طناب با کیفیت تبدیل کرده است. طناب مانیل از الیاف کنف کاملا طبیعی تشکیل شده است.

این امر جذابیت زیبایی را ایجاد می کند که معمولاً برای نرده های تزئینی یا سایر اهداف محوطه سازی استفاده می شود.

به دلیل حساسیت به جذب مایع و پوسیدگی اشعه ماوراء بنفش، کاربر باید مراقب کشش پایدار روی طناب به خصوص در هنگام قرار گرفتن در معرض عناصر باشد.

کیفیت جذب مانیل آن را به اولین انتخاب برای بسیاری از فعالیت های فیزیکی که نیاز به دست زدن مستقیم به طناب دارند تبدیل می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.