میکرومتر داخل سنج میله ای که از مواد بازیافتی ساخته شد و بسیار هم پرطرفدار بود

انواع میکرومتر داخل سنج میله ای و اصل کار آن مدیر وبلاگ میکرومتر چیست؟ میکرومتر یک ابزار اندازه گیری دقیق است که برای به دست آوردن اندازه گیری های بسیار دقیق استفاده می شود و در نسخه های متریک و امپریالیستی موجود است.

میکرومترهای متریک معمولاً با افزایش 0.01 میلی متر و نسخه های امپراتوری در 0.001 اینچ اندازه گیری می شوند.

اندازه‌گیری‌هایی که آنها ارائه می‌کنند می‌تواند دقیق‌تر از اندازه‌گیری‌هایی باشد که توسط دستگاه‌های اندازه‌گیری دیگر مانند کولیس صفحه یا کولیس ورنیه داده می‌شود، اما بسیار به مراقبت کاربر بستگی دارد.

دقت میکرومتر دقت میکرومتر بر اساس دمای مرجع DIN 863 – 20 درجه سانتیگراد مطابق با DIN 863 تأیید شده است. یک میکرومتر یک میکرومتر بر اساس اصل یک پیچ و یک مهره کار می کند.

چرخش محوری ساختار بشکه مانند، که به عنوان Thimble نیز شناخته می شود، به شما امکان می دهد تا فاصله جسم را اندازه گیری کنید. پیچ یک میکرومتر به انگشتانه که یک استوانه متمرکز است وصل شده به میکرومتر متصل می شود.

دور انگشتانه به قسمت های مساوی از میکرومتر تقسیم می شود تا نتایج دقیق حاصل شود. هنگامی که یک پیچ از طریق یک مهره در یک حرکت دایره ای کوک می شود، حرکت محوری آن برابر با گام پیچی است که در میکرومتر مخصوص استفاده می شود.

درجه چرخش پیچ به طور مستقیم یا غیرمستقیم با مقدار مطلق حرکت محوری در ارتباط است. مقدار مشخصی از حرکت محوری را می توان با استفاده از قطر واقعی پیچ در جهت محیطی حاصل تقویت کرد.

مقدار محوری را می توان کاهش داد و با کاهش گام رزوه پیچ، دقت را افزایش داد. بر اساس نیاز می توان از انواع خاصی از میکرومترها استفاده کرد.

انواع میکرومترها دو نوع میکرومتر معمولی و سه نوع میکرومتر ویژه وجود دارد که باید در مورد آنها بدانید: انواع میکرومتر معمولی میکرومتر خارجی میکرومتر داخلی میکرومتر عمق میکرومتر خارجی میکرومتر خارجی (یا میکرومتر خارجی) برای اندازه گیری سطوح خارجی هر جزء استفاده می شود.

اندازه گیری دقیق اجزا را فراهم می کند و یک نوع بسیار رایج میکرومتر است که در صنایع تولیدی استفاده می شود.

میکرومتر خارجی مکانیکی (آنالوگ) و میکرومتر خارجی دیجیتالی میکرومتر خارجی رایج‌ترین نوع میکرومتر است که برای اندازه‌گیری ابعاد خارجی مانند قطر بیرونی یک جسم استفاده می‌شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.