واردات اسکاج توت فرنگی به کشور ازبکستان اعتراضات عده ی کثیری را به دنبال داشت

هنگام کار با چاقوهای آشپزخانه بیشتر مراقب باشید! آنها را با اسکاج توت فرنگی در سینک بشویید؛ در عوض، آنها را یکی یکی بشویید و بلافاصله آنها را به صورت دسته بالا در قفسه خشک کن (یا صاف برای خشک کردن) قرار دهید.

کف و باقیمانده آن را با آب داغ تمیز بشویید. با فرو بردن در سینک یا ظرف آبکشی، عبور از زیر جریان یا اسپری آب داغ، آبکشی کنید.

یا با قرار دادن آنها در قفسه خشک کن و ریختن یا پاشیدن آب روی آنها. اگر سینک دوتایی دارید، از سینک دوم برای شستشوی ظروف شسته شده استفاده کنید.

نکته: حتما داخل فنجان ها، کاسه ها و ظروف شیشه ای را آبکشی کنید

خشک کردن در هوا آسان تر از خشک کردن با حوله است. با این حال، زمانی که ظروف شیشه ای یا تخت در معرض دید یا فیلم برداری قرار می گیرند، پاک کردن با یک حوله تمیز مفید است.

از تمیز بودن حوله اطمینان حاصل کنید و وقتی حوله مرطوب شد آن را عوض کنید.

حوله های کاغذی برای خشک کردن قابلمه ها و تابه ها به خوبی کار می کنند، به خصوص اگر حاوی رگه هایی از چربی باشند.

نکته: به یاد داشته باشید که پس از اتمام کار تمیز کنید. این کار فردا را آسان تر می کند! سینک ظرفشویی، آبکش ظروف و ظرف را بشویید و پاک کنید.

پارچه ها، پارچه های ظرفشویی و اسفنج ها را باید بیرون گذاشت تا در هوا خشک شوند یا در ماشین لباسشویی شسته شوند. به یاد داشته باشید که اسفنج ها و پارچه های پارچه ای را مرتباً تعویض کنید.

به ترتیب” بشویید، با اقلام کمی کثیف شروع کنید. این معمولا شامل لیوان، فنجان و ظروف تخت می شود. شستن این موارد ابتدا بشقاب/کاسه و ظروف سرو می شود.

به طور کلی، اگر ظروف را در حین تمیز کردن زیر آب نگه دارید، به راحتی شسته می شوند. در حین کار، هر ظرف را از آب بیرون بکشید تا لکه های از دست رفته را بررسی کنید.

پایان با ظروف پخت و پز / قابلمه و تابه. اگر تابه ها را با غذاهای پخته خیس کنید، شستن آسان تر خواهد بود. فراموش نکنید که کف تابه را بشویید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.