پارچه فاستونی مقدمی که در برابر گرما از خود نور می دهد

محبوب ترین و شیک ترین انواع پارچه فاستونی مقدم به شرح زیر است:

پارچه فاستونی پنبه ای: پنبه یک الیاف کاملا طبیعی است که از گیاهان پنبه استخراج می شود. پنبه بیشتر در مناطق گرم کشت می شود، غوزه های پنبه سفید، کرکی و همچنین نرم هستند و کشاورزان آنها را با دست می چینند.

این یک واقعیت است که پارچه طبیعی همیشه بهتر از پارچه مصنوعی است و به همین دلیل است که اکثر مردم لباس های نخی را ترجیح می دهند.

به غیر از این، انواع مختلفی از پنبه مانند پنبه پیما، پنبه مصری و جزایر دریایی و غیره وجود دارد. لباس‌های آن مانند پیراهن، شلوار، لباس یا ملافه مانند ملحفه، بالش، روتختی، همه این‌ها را می‌توان با پنبه درست کرد.

پارچه مخملی: مخمل پارچه ای براق و صاف است. از بافت ابریشم، ابریشم مصنوعی و الیاف مصنوعی ساخته شده است. مخمل ابریشم محبوب ترین است و از ترکیب ابریشم مصنوعی و ابریشم ساخته شده است.

به طور کلی، مخمل از ترکیب پنبه و پلی استر ساخته می شود. لباس های مخملی بسیار گران هستند زیرا تولید لباس های مخملی زمان زیادی می برد.

مخمل ابریشم محبوب ترین است و همچنین گران است که از ترکیب ابریشم مصنوعی و ابریشم ساخته می شود. مخمل شیفون، مخمل خرد شده، مخمل برجسته، مخمل چکشی، مخمل پونسون، مخمل ساده برخی از انواع مخمل هستند.

پارچه نیوجرسی: پارچه کشباف را می توان مصنوعی، طبیعی و مصنوعی نامید زیرا از پنبه، پلی استر، پشم و ویسکوز ساخته شده است.

این یک پارچه کشباف و کشدار با کیفیت نرم در لمس است. جرسی پارچه پنبه ای نرم تر و تک بافتنی است. جرسی نه تنها برای ساخت پیراهن استفاده می شود بلکه برای ساخت ملحفه نیز استفاده می شود.

پارچه ابریشم: ابریشم یک فیبر پروتئینی طبیعی در نظر گرفته می شود زیرا توسط کرم ابریشم تولید می شود.

اکثر حشرات ابریشم تولید می کنند اما برای صنعت نساجی از ابریشم کرم شب پره استفاده می شود زیرا این ابریشم برای پوشاک مناسب است.

ابریشم توت، ابریشم تاسار و ابریشم اری برخی از انواع ابریشم هستند. لباس ابریشمی به نظر سلطنتی می رسد و صاف و لغزنده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.