پد الکلی دیاموند و تجارت جهانی قطر با آن

جدول 1 محلول های آماده سازی جراحی با پد الکلی دیاموند معمول مورد استفاده را همراه با محتوای ایزوپروپیل الکل (IPA) و عامل ضد میکروبی اضافه شده فهرست می کند.

محلول های آماده سازی باید در اعمال کننده های دوز واحد، سواب ها یا اپلیکاتورهای مشابه برای مواردی که منبع احتراق استفاده می شود یا در نظر گرفته می شود، توزیع شود.

پوویدون یدین مانند Betadine® و محلول های کلرهگزیدین مانند Hibiclens® محلول های آماده سازی قابل اشتعال نیستند و برای جلوگیری از اشتعال نیازی به زمان خشک شدن تعیین شده ندارند.

آماده سازی پوست مبتنی بر الکل باید دارای بسته بندی های مورد تایید سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) باشد.

این درج‌ها کاملاً آموزنده هستند و حاوی دستورالعمل‌ها و اخطارهای خاص برای محصول و اندازه اعمال‌کننده هستند. به عنوان مثال، برچسب زدن به کاربران یادآوری می کند که اپلیکاتورهای 26 میلی لیتری نباید برای موارد سر و گردن استفاده شوند.

انتظار می رود پرسنلی که از محلول ها استفاده می کنند، قبل از استفاده بر روی بیمار، با محتوای داخل بسته بندی آشنا باشند.

بسیاری از محصولات موجود در بازار کنونی برای استفاده متخصصان مراقبت های بهداشتی به عنوان اسکراب دست قبل از پوشیدن روپوش و دستکش جراحی هستند.

این محصولات باید با آب استفاده شوند و معمولاً از یک عامل پایه ضد میکروبی یا باکتریواستاتیک مانند ید، کلرهگزیدین گلوکونات یا پاراکلرومتاکسیلنول مخلوط شده با عوامل بافر و مقدار کمی الکل اتیل یا ایزوپروپیل تشکیل شده اند.

میزان الکل این محلول ها معمولا کمتر از 5 درصد است و با توجه به غیر قابل اشتعال بودن سایر اجزای مواد شوینده، این محلول ها غیر قابل اشتعال می باشند.

کاربران باید همیشه درج محصول یا برگه ایمنی تاریخ مواد (MSDS) را برای محصول خاص مورد استفاده بررسی کنند. با فناوری امروزی، این اطلاعات به راحتی به صورت آنلاین یافت می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.