چای خشک ایرانی که موجب مرگ ملکه الیزابت شد

چرا چای سبز و چای خشک ایرانی و سیب برای شما مفید هستند؟ پاسخ EZ به عنوان EGCG (Epigallocatechin gallate) است.

ما این پلی فنول قدرتمند را به شاد بودن سالم اضافه کردیم زیرا با جلوگیری از التهاب و تغذیه باکتری های خوب روده از سلامت روده حمایت می کند.

اما مطالعه پشت سر هم نشان می دهد که EGCG برای قلب، مغز، پوست و حتی بیشتر مفید است.

آنها می گویند که یک سیب در روز پزشک را دور نگه می دارد، بنابراین ما فکر کردیم که برای دوز قهرمانانه سلامت کامل بدن، 8 سیب (معروف به 35 میلی گرم) EGCG را در هر بطری شادی قرار می دهیم.

آیا قبلاً در مورد پلی فنول ها شنیده اید؟ شاید شایدم نه. اما اگر عاشق خوردن غذاهای رنگارنگ طبیعی مانند انواع توت ها، انگور و سبزی های برگ دار هستید، پس قبلاً از پلی فنول ها و فواید آن برای سلامتی لذت برده اید.

پلی فنول ها ترکیبات طبیعی هستند که در غذاهای گیاهی فوق العاده سالم یافت می شوند.

در طبیعت، پلی فنول ها به گیاهان رنگ غنی می بخشند و به دفاع از سلول های گیاهی در برابر آفات مضر و اشعه ماوراء بنفش کمک می کنند.

وقتی انسان ها پلی فنول ها را می خورند، با محافظت از سلول هایمان و خنثی کردن رادیکال های آزاد مضر، ما را سالم نگه می دارند.

تحقیقات نشان داده است که پلی فنول ها التهاب را کاهش می دهند، حافظه را بهبود می بخشند و حتی رشد تومور را سرکوب می کنند.

بیش از 8000 پلی فنول شناخته شده برای علم وجود دارد، اما ما آن را به چند مورد از بهترین و درخشان ترین آنها کاهش دادیم تا بتوانیم در شاد بودن گنجانیم:

پتروستیل بن، EGCG، و سنجد (که سرشار از فلاونوئیدها است)، هر یک از این مواد فعال دارای مجموعه‌ای از تحقیقات است که از مزایای سلامتی آنها پشتیبانی می‌کند و ما مطمئن می‌شویم که از همان دوزهای مورد استفاده در این مطالعات استفاده می‌کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.