گردنبند چرم دخترانه ای که فضانوردان با استفاده از آن نیروی جاذبه زمین را کنترل می کنند

چرم و صنایع چرمی مانند گردنبند چرم دخترانه چندین دهه است که در صنعت مد استفاده می شود. از آنجایی که چرم یک ماده طبیعی است، به مرور زمان در معرض ساییدگی و پارگی است.

چرم تولید شده از کارخانه نیز به طور کلی کاملا سفت است و ممکن است نیاز به نرم شدن داشته باشد.

چرم بادوام، ظریف و به دلیل ماندگاری طولانی خود مشهور است. این همچنین به این معنی است که چرم گاهی اوقات سفت و انعطاف پذیر نیست. هر چه نوع چرم قوی تر باشد، محکم تر است.

با این حال، وقتی صحبت از یک کت چرمی به عنوان مثال، یا در مورد ما، طناب های چرمی برای ساخت جواهرات به میان می آید، اکثر مردم بافت نرم تری را ترجیح می دهند.

به همین دلیل برای شما مهم است که بدانید چگونه طناب چرمی خود را نرم تر کنید بدون اینکه بر کیفیت آن تأثیر بگذارد یا به آن آسیب برساند.

برای جلوگیری از این امر، باید آن را با روغن کاری منظم نرم کنید تا نرم و لطیف بماند. در این مقاله روش های مختلفی در مورد نحوه نرم کردن محصولات چرمی از جمله طناب های چرمی مورد بحث قرار خواهد گرفت.

روش های مختلفی برای نرم کردن چرم وجود دارد، اما اولین روشی که ما توصیه می کنیم روغن های طبیعی است. روغن ها و مومیایی ها طناب چرمی شما را تغذیه، مرطوب و نرم می کنند.

برخی از بهترین روغن ها برای نرم کردن محصولات چرمی عبارتند از: روغن جوجوبا، روغن زیتون، روغن بادام، روغن آووکادو و روغن نارگیل.

قبل از استفاده از روغن طبیعی، حتما چرم را بیرون بگذارید، مخصوصاً وقتی هوا آفتابی است. ده دقیقه بگذارید تا منافذ مواد باز شود.

یکی دیگر از روش های بسیار موثر نرم کننده چرم است. این نرم کننده ها محصولات تجاری هستند که مخصوصاً برای نرم کردن چرم استفاده می شوند.

نرم کننده های چرم برای کمک به نرم شدن و محافظت در برابر خشکی طراحی شده اند که دقیقا همان چیزی است که برای چرم سفت نیاز دارید.

ابتدا از تمیز بودن چرم از هرگونه کثیفی یا گرد و غبار اطمینان حاصل کنید. پس از آن، به سادگی نرم کننده را با مالیدن آرام روی سطح اعمال کنید تا زمانی که دیگر قابل مشاهده نباشد. نرم کننده به منافذ چرم نفوذ کرده و از داخل آن را مرطوب و نرم می کند.

راه دیگر برای نرم کردن طناب چرمی: وازلین! اما نباید روی چرم خام اعمال شود. حتما آن را با یک پارچه یا پنبه تمیز بمالید. سپس از وازلین برای نرم کردن طناب و جلوگیری از ترک خوردن چرم جواهرات استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.